Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-30/10)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, ενώ δύο εξ αναβολής αγώνες γίνονται την Πέμπτη 27/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:15 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Ντάνος-Ζάχος)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Νικολιάς-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Γερονικολός-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Σύλλας (Ζάχος-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Αναγέννηση Μαλεσίνας-Τελεθριακός (Πατάγιας-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παντελίδης Κυρ.-Αποστόλου Αντ.)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Χαϊνά-Κατσέλη)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Καρβούνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Ένωση Κρήτης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Νησιά Αιγαίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Γ.Σ. Αυλίδας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Λαζόπουλος)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελίδης Κυρ.-Παντελίδης Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας (Αποστόλου Δημ.-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αποστόλου Δημ.-Γιαπλές)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Γκαράς-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζάχος-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Ραμιώτης)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καρβούνης-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Κοτσιμπός)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (11/12/2019)

eviasports

Σαν Σήμερα (21/5/2016): Κύμη-Φάρος 67-56 (videos)

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (1/6/2019)

eviasports