Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-30/10)

Πλήρη αγωνιστική δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες για την Α’ κατηγορία, τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ όμιλος), καθώς και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα τω  αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:15 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Σύλλας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Αναγέννηση Μαλεσίνας-Τελεθριακός

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Ένωση Κρήτης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Νησιά Αιγαίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Γ.Σ. Αυλίδας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμιας

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Το νέο Δ.Σ. των διαιτητών! Πρόεδρος εκ νέου ο Κυρ. Παντελίδης

Παναγιώτης Νικολάου

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ: Ιανουάριος 2021

eviasports

Ο «Τουρκοφάγος» Ιωαννίδης και η ατάκα με την Εφες!

koubanezos.gr