EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2022-23

Όλο το πρόγραμμα της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος Κ12-Προπαίδων ΕΠΣΕ ‘Γεραμάνης Νικόλαος’ 2022-23.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Ταξιάρχης

2η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

3η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

4η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Τροπαιοφόρος

Ρεπό: Ταξιάρχης

5η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

7η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Ταξιάρχης

8η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

9η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης

Τίγρεις-Καμάρες

Ρεπό: Ακαδημία Ψαχνών

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης

Ακαδημία Αρτάκης-Τίγρεις

Ρεπό: Καμάρες

3η αγωνιστική

Τίγρεις-Ακαδημία Ψαχνών

Καμάρες-Ακαδημία Αρτάκης

Ρεπό: Κύζικος Αρτάκης

4η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Καμάρες

Κύζικος Αρτάκης-Τίγρεις

Ρεπό: Ακαδημία Αρτάκης

5η αγωνιστική

Ακαδημία Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών

Καμάρες-Κύζικος Αρτάκης

Ρεπό: Τίγρεις

6η αγωνιστική

Ακαδημία Αρτάκης-Κύζικος Αρτάκης

Καμάρες-Τίγρεις

Ρεπό: Ακαδημία Ψαχνών

7η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών

Τίγρεις-Ακαδημία Αρτάκης

Ρεπό: Καμάρες

8η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Τίγρεις

Ακαδημία Αρτάκης-Καμάρες

Ρεπό: Κύζικος Αρτάκης

9η αγωνιστική

Καμάρες-Ακαδημία Ψαχνών

Τίγρεις-Κύζικος Αρτάκης

Ρεπό: Ακαδημία Αρτάκης

10η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Ακαδημία Αρτάκης

Κύζικος Αρτάκης-Καμάρες

Ρεπό: Τίγρεις

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Προποντίδα-Ληλάντιο Β

Αθλόπολις-Ερμήλιος

Ρεπό: Αριστοτέλειος

2η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Προποντίδα

Ληλάντιο Β-Αθλόπολις

Ρεπό: Ερμήλιος

3η αγωνιστική

Αθλόπολις-Αριστοτέλειος

Ερμήλιος-Ληλάντιο Β

Ρεπό: Προποντίδα

4η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Ερμήλιος

Προποντίδα-Αθλόπολις

Ρεπό: Ληλάντιο Β

5η αγωνιστική

Ληλάντιο Β-Αριστοτέλειος

Ερμήλιος-Προποντίδα

Ρεπό: Αθλόπολις

6η αγωνιστική

Ληλάντιο Β-Προποντίδα

Ερμήλιος-Αθλόπολις

Ρεπό: Αριστοτέλειος

7η αγωνιστική

Προποντίδα-Αριστοτέλειος

Αθλόπολις-Ληλάντιο Β

Ρεπό: Ερμήλιος

8η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Αθλόπολις

Ληλάντιο Β-Ερμήλιος

Ρεπό: Προποντίδα

9η αγωνιστική

Ερμήλιος-Αριστοτέλειος

Αθλόπολις-Προποντίδα

Ρεπό: Ληλάντιο Β

10η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Ληλάντιο Β

Προποντίδα-Ερμήλιος

Ρεπό: Αθλόπολις

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο

Νεάπολη-Ξηρόπολη

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

2η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ακαδημία Ερέτριας

Ληλάντιο-Νεάπολη

Ρεπό: Ξηρόπολη

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού

Ξηρόπολη-Ληλάντιο

Ρεπό: Ακαδημία Ερέτριας

4η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ξηρόπολη

Ακαδημία Ερέτριας-Νεάπολη

Ρεπό: Ληλάντιο

5η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού

Ξηρόπολη-Ακαδημία Ερέτριας

Ρεπό: Νεάπολη

6η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας

Ξηρόπολη-Νεάπολη

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

7η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Νεάπολη

Ληλάντιο-Ξηρόπολη

Ρεπό: Ακαδημία Ερέτριας

8η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη

Ληλάντιο-Ξηρόπολη

Ρεπό: Ακαδημία Ερέτριας

9η αγωνιστική

Ξηρόπολη-Λήλας Βασιλικού

Νεάπολη-Ακαδημία Ερέτριας

Ρεπό: Ληλάντιο

10η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο

Ακαδημία Ερέτριας-Ξηρόπολη

Ρεπό: Νεάπολη

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κονίστρες-Ατρόμητος Αλιβερίου

Άτλαντας Κύμης-Αίολος Κριεζών

Στύρα-Άγιος Λουκάς

2η αγωνιστική

Στύρα-Κονίστρες

Ατρόμητος Αλιβερίου-Αίολος Κριεζών

Άγιος Λουκάς-Αίολος Κριεζών

3η αγωνιστική

Άτλαντας Κύμης-Στύρα

Αίολος Κριεζών-Ατρόμητος Αλιβερίου

Κονίστρες-Άγιος Λουκάς

4η αγωνιστική

Στύρα-Αίολος Κριεζών

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Αλιβερίου

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Αλιβερίου-Στύρα

Αίολος Κριεζών-Κονίστρες

Άτλαντας Κύμης-Άγιος Λουκάς

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Αλιβερίου-Κονίστρες

Αίολος Κριεζών-Άτλαντας Κύμης

Άγιος Λουκάς-Στύρα

7η αγωνιστική

Κονίστρες-Στύρα

Άτλαντας Κύμης-Ατρόμητος Αλιβερίου

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς

8η αγωνιστική

Στύρα-Άτλαντας Κύμης

Ατρόμητος Αλιβερίου-Αίολος Κριεζών

Άγιος Λουκάς-Κονίστρες

9η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Στύρα

Άτλαντας Κύμης-Κονίστρες

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άγιος Λουκάς

10η αγωνιστική

Στύρα-Ατρόμητος Αλιβερίου

Κονίστρες-Αίολος Κριεζών

Άγιος Λουκάς-Άτλαντας Κύμης

 

Κ12-Κ14-Κ16 ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2022-23

*Η οριστική μορφή των επόμενων φάσεων θα γίνει γνωστή με την τελική προκήρυξη των πρωταθλημάτων υποδομών.

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ-Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ-ΙΣΤΙΑΙΑ 1-4

Κώστας Λαγός

Άγ. Γκιόκας: ‘Γιατί είπα το ναι στο Γιούχτα’

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Αυλωνάρι-Παντριαδικός 1-1

Κώστας Λαγός