Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το τριήμερο 14-16 Οκτωβρίου, με αγώνες σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ και στα πρωταθλήματα υποδομής.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
14:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός (Μπάνος-Σαρλάνη-Κατρακάζος)
18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας
18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας
18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς
18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου
18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας (Μάγκος-Μέτσκα-Γαβριήλ Ειλ.)
ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Κιούσης)
ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ. Στύρων (Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)
15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Σιαδήμας-Τζουβάνα-Παντελή)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ (Εμφιετζής-Χανής-Μασλατζίδης Στεφ.)
14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσαπάτος-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)
15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος
14:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Γαβριήλ-Μάγκος)
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός
12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας
ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου
15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου-Παντελή-Νταντή)
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελή-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)
16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσαπάτος-Νταντή-Τριανταφύλλου)
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τζουβάνα-Σιαδήμας-Μάγκος)
ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής)
17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος
19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου
ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς
15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αλεξίου Αν.-Χριστόπουλος-Αλεξίου Αλεξ.)
13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Τελεθριακός
ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας
14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αλεξίου Αλεξ.-Χριστόπουλος)
ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας
ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ
Πηγή: stereabasket.gr
Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετεπρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς