EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (8-9/10)

Με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής αλλά και με την προκριματική φάση του κυπέλλου συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ τις επόμενες μέρες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου

21:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός

13:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Απόλλων Λιβαδειάς

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15700 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγ. Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας

17:30 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-Απόλλων Λιβαδειάς

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Παλαίμαχοι Αρτάκης: Φιλανθρωπικό φιλικό με Προοδευτική

Κώστας Λαγός

Αβαντίδες: Απέκτησαν την Αγγλίδα Aqsa Mushtaq

Κώστας Λαγός

Στοίχημα: Εδώ τα κατάφερε με τη Λίβερπουλ…

eviasports