EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (30/9-3/10)

Τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται με παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής, όπως επίσης και ο θεσμός του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες στη φάση των ”16”.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε. Καρύστου (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Χαϊνά-Αρτσίτας)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ορχομενός (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας (Ραμιώτης-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Καρβούνης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΠΑΠΕΛ (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Γκαράς-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μπούκαλη (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Ντάνος-Ζάχος)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας (Γερονικολός-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Καρβούνης)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Αρτσίτας-Καρβούνης)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

16:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Καραμιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας (Γερονικολός)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου (Κοτσιμπός-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ..Σ Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης-Γκαράς)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 2-1 (video)

eviasports

Αρίστευσε η νυκτερινή… πρεμιέρα του ΑΠΣ ‘Αθηναίοι δρομείς’!

eviasports

Photo album απ’ το Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού

Κώστας Λαγός