EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΜΠΑΣΚΕΤ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος U-21

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΚ η κλήρωση του πρωταθλήματος U-21 που γίνεται με τη συμμετοχή ομάδων από όλη την Ελλάδα, με την ΕΣΚΑΣΕ να εκπροσωπείται από τους ΑΓΕ Χαλκίδας, Αίαντα Αυλίδας και Πρωτέα Σχηματαρίου.

Δείτε παρακάτω την κλήρωση των ομίλων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ, με το πρωτάθλημα να είναι προγραμματισμένο να κάνει πρεμιέρα στις 19 Οκτωβρίου.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΟΚ U21 2022-2023 (1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ)

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ

3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ

11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΟΚ U21 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ)

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ

3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 

4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
EUROHOOPS ACADEMY-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ

8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ

9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ

10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΑΟ ΚΑΡΕΑ

11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ– ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

12η Αγωνιστική – 11/01/23
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ- EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΟΚ U21 2022-2023 (4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ)

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21

3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21

11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (9/3)

Κώστας Λαγός

Τελεθριακός: Οι διαιτητές της Γ’ Εθνικής (10η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου

Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου: Έναρξη προετοιμασίας στις 17/8

Κώστας Λαγός