ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (23-25/9)

Με αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα υποδομής, αλλά και με αγώνες για το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται το τριήμερο 23-25 Σεπτεμβρίου τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

20:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Χαϊνά-Γερονικολός)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΧΒΑ (Τσάλας Γ.-Αποστόλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας Γ.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Ντάνος-Κοτσιμπός)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Σπυρόπουλος-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Χαϊνά)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζής-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Χατζής-Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Ντάνος-Χριστοδούλου)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ακαδημία Ιστιαίας (Γερονικολός-Βιορές)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Έσπερος Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ζαφείρη)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

15:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Χουσιάδας-Ραμιώτης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς-Καρβούνης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αρτσίτας-Καρβούνης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Χαϊνά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Σπυρόπουλος-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζής)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλς-Μασλατζίδης)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ζάχος)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Γερονικολός-Βιορές)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Ραμιώτης-Πατάγιας)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Γερονικολός-Βιορές)

11:30 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΓΑΣ Άμφισσας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΧΒΑ (Γκογκορώσης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Αποστόλου)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (1/3/2020)

eviasports

Παίδων ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (2η αγωνιστική-25 & 26/9)

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου