EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-25/9)

Με αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα υποδομής, αλλά και με αγώνες για το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται τις επόμενες μέρες τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΣΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

20:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΧΒΑ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΧΒΑ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ακαδημία Ιστιαίας

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Έσπερος Λαμίας

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

15:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κένταυρος Λιβαδειάς

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγ. Λαμίας

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Αλέξανδρος Αρτάκης 84-45

Παναγιώτης Νικολάου

Ο Παντελίδης σφυρίζει Ρέθυμνο-Προμηθέας Πατρών!

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΠΣΕ: Ενημέρωση για αίτηση υποψηφίων νέων παρατηρητών/εκπαιδευτών διαιτησίας 2022-23

Κώστας Λαγός