ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): Αποτελέσματα & βαθμολογίες (18/9)

Τα μέχρι τώρα αποτελέσματα της πρώτης φάσης και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου ΕΠΣΕ.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Μαντούδι 0-5

Ατρόμητος Βασιλικών-Πανηλιακός 1-1

2η αγωνιστική

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών 6-0

Πανηλιακός-Ταξιάρχης 3-0

  1. Μαντούδι 6
  2. Πανηλιακός 4
  3. Ατρόμητος Βασιλικών 1
  4. Ταξιάρχης 0

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Μαντούδι

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακράτητος Κεχριών-Αιδηψός 0-8

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου 0-6

2η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου 1-1

Ακράτητος Κεχριών-Ευβοϊκός Γουβών 2-1

  1. Αιδηψός 4
  2. Δόξα Προκοπίου 4
  3. Ακράτητος Κεχριών 3
  4. Ευβοϊκός Γουβών 0

3η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος Κεχριών

Ευβοϊκός Γουβών-Αιδηψός

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ερμής Πηλίου 1-3

Ρεπό: Αρτεμησιακός

2η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός 1-2

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

  1. Αρτεμησιακός 3
  2. Ερμής Πηλίου 3
  3. ΟΠΑ Αιδηψού 0

3η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Ερμής Πηλίου

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αγδίνες-Κήρινθος 3-6

Ρεπό: Ιστιαία

2η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία 0-3

Ρεπό: Αγδίνες

  1. Ιστιαία 3
  2. Κήρινθος 3
  3. Αγδίνες 0

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Αγδίνες

Ρεπό: Κήρινθος

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πισσώνας-Σταυρός 1-3

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

2η αγωνιστική

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας 5-1

  1. Σταυρός 6
  2. Ηρακλής Ψαχνών 3
  3. ΑΕ Χαλκίδας 3
  4. Πισσώνας 0

3η αγωνιστική

Πισσώνας-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Παντριαδικός-Μακρυκάπα 0-2

Καθενοί-Καστέλλα 3-1

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Καθενοί 6-0

Καστέλλα-Παντριαδικός 0-4

  1. Μακρυκάπα 6
  2. Παντριαδικός 3
  3. Καθενοί 3
  4. Καστέλλα 0

3η αγωνιστική

Καστέλλα-Μακρυκάπα

Παντριαδικός-Καθενοί

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Αρτάκη 0-4

ΠΑΟ Πολιτικών-Μέσσαπος 3-0

2η αγωνιστική

Αρτάκη-ΠΑΟ Πολιτικών 9-0

Μέσσαπος-Αλάτσατα 1-10

  1. Αρτάκη 6
  2. Αλάτσατα 3
  3. ΠΑΟ Πολιτικών 3
  4. Μέσσαπος 0

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών

Μέσσαπος-Αρτάκη

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Ερέτριας 0-0

Ελλήσποντος-Ερμήλιος 3-3

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 0-1

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 4-0

  1. Ερμήλιος 4
  2. Ελλήσποντος 4
  3. Απόλλων Ερέτριας 1
  4. Μιαούλης Φύλλων 1

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Ελλήσποντος

Ερμήλιος-Απόλλων Ερέτριας

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Λουκίσια 0-3

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού 4-0

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Προποντίδα 1-1

Λήλας Βασιλικού-Κεραυνός Χαλκίδας 0-0

  1. Προποντίδα  4
  2. Λουκίσια 4
  3. Κεραυνός Χαλκίδας 1
  4. Λήλας Βασιλικού 1

3η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Λουκίσια

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυλίδα-Δροσιά 0-3 α.α.

Καλοχώρι/Παντείχι-Αθλόπολις 4-2

2η αγωνιστική

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι 5-0

Αθλόπολις-Αυλίδα 3-0 α.α.

  1. Δροσιά 6
  2. Καλοχώρι/Παντείχι 3
  3. Αθλόπολις 3
  4. Αυλίδα 0

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι

Αθλόπολις-Δροσιά

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μαρμάρι-Αυλωνάρι

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 3-0

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κάρυστος 0-3

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι 1-4

  1. Κάρυστος 6
  2. Μαρμάρι 3
  3. Αυλωνάρι 0
  4. Άγιος Λουκάς 0

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Κάρυστος

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δύστος-Ταμυναϊκός 0-8

Αμαρυνθιακός-Ζάρακες 3-0 α.α.

2η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 0-1

Ζάρακες-Δύστος 1-1

  1. Αμαρυνθιακός 6
  2. Ταμυναϊκός 3
  3. Ζάρακες 1
  4. Δύστος 1

3η αγωνιστική

Δύστος-Αμαρυνθιακός

Ζάρακες-Ταμυναϊκός

 

ΔΕΚΑΤΟΣ  ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

Ρεπό: Μονόδρυ

2η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ 4-0

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 4
  2. Όλυμπος Γυμνού 1
  3. Μονόδρυ 0

3η αγωνιστική

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (7/1/2018): Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Χαλκίς 2-1 (videos)

eviasports

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4)

eviasports

Διαιτησία: Μάθημα για προφανή ευκαιρία (DOGSO)-υποσχόμενη επίθεση (SPA)

Κώστας Λαγός