EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/9)

Ανοίγει η αυλαία των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 17-18 Σεπτεμβρίου, με αγώνες στα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων και νεανίδων.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τον ορισμό διαιτητών:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατσέλη)

13:30 Κλειστό Καρύστου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χαϊνά)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μαλεσίνα (Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Ντάνος)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας  Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ραμιώτης)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Μυτιληνάκης)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Σπυρόπουλος)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος (Αρτσίτας)

17:15 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Ντάνος)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Χαϊνά)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζής)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Σπυρόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Κατσέλη)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (21/11)

eviasports

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ 61-85 (photos)

Παναγιώτης Νικολάου

Ταμυναϊκός: Παρουσίαση ρόστερ & φανέλας (videos)

Κώστας Λαγός