EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2022-23

Αναλυτικά το πρόγραμμα του δεύτερου (νοτίου) ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ 2022-23.

1η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Ζάρακες

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι

Σκύρος-Αυλίδα

Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς

Προποντίδα-Μαρμάρι

Λήλας Βασιλικού-Μονόδρυ

 

2η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Κεραυνός Χαλκίδας

Ζάρακες-Όλυμπος Γυμνού

Δύστος-Σκύρος

Καλοχώρι/Παντείχι-Ερμήλιος

Αυλίδα-Προποντίδα

Άγιος Λουκάς-Λήλας Βασιλικού

Μαρμάρι-Μονόδρυ

 

3η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Όλυμπος Γυμνού

Σκύρος-Μιαούλης Φύλλων

Ερμήλιος-Ζάρακες

Προποντίδα-Δύστος

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι

Μονόδρυ-Αυλίδα

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς

 

4η αγωνιστική

Σκύρος-Κεραυνός Χαλκίδας

Όλυμπος Γυμνού-Ερμήλιος

Μιαούλης Φύλλων-Προποντίδα

Ζάρακες-Λήλας Βασιλικού

Δύστος-Μονόδρυ

Καλοχώρι/Παντείχι-Μαρμάρι

Αυλίδα-Άγιος Λουκάς

 

5η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Ερμήλιος

Προποντίδα-Σκύρος

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού

Μονόδρυ-Μιαούλης Φύλλων

Μαρμάρι-Ζάρακες

Άγιος Λουκάς-Δύστος

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι

 

6η αγωνιστική

Προποντίδα-Κεραυνός Χαλκίδας

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού

Σκύρος-Μονόδρυ

Όλυμπος Γυμνού-Μαρμάρι

Μιαούλης Φύλλων-Άγιος Λουκάς

Ζάρακες-Αυλίδα

Δύστος-Καλοχώρι/Παντείχι

 

7η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Λήλας Βασιλικού

Μονόδρυ-Προποντίδα

Μαρμάρι-Ερμήλιος

Άγιος Λουκάς-Σκύρος

Αυλίδα-Όλυμπος Γυμνού

Καλοχώρι/Παντείχι-Μιαούλης Φύλλων

Δύστος-Ζάρακες

 

8η αγωνιστική

Μονόδρυ-Κεραυνός Χαλκίδας

Λήλας Βασιλικού-Μαρμάρι

Προποντίδα-Άγιος Λουκάς

Ερμήλιος-Αυλίδα

Σκύρος-Καλοχώρι/Παντείχι

Όλυμπος Γυμνού-Δύστος

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες

 

9η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Μαρμάρι

Άγιος Λουκάς-Μονόδρυ

Αυλίδα-Λήλας Βασιλικού

Καλοχώρι/Παντείχι-Προποντίδα

Δύστος-Ερμήλιος

Ζάρακες-Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού-Μιαούλης Φύλλων

 

10η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Κεραυνός Χαλκίδας

Μαρμάρι-Αυλίδα

Μονόδρυ-Καλοχώρι/Παντείχι

Λήλας Βασιλικού-Δύστος

Προποντίδα-Ζάρακες

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων

Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού

 

11η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα

Καλοχώρι/Παντείχι-Άγιος Λουκάς

Δύστος-Μαρμάρι

Ζάρακες-Μονόδρυ

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού

Όλυμπος Γυμνού-Προποντίδα

Ερμήλιος-Σκύρος

 

12η αγωνιστική

Καλοχώρι/Πσντείχι-Κεραυνός Χαλκίδας

Αυλίδα-Δύστος

Άγιος Λουκάς-Ζάρακες

Μαρμάρι-Μιαούλης Φύλλων

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού

Λήλας Βασιλικού-Σκύρος

Προποντίδα-Ερμήλιος

 

13η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Δύστος

Ζάρακες-Καλοχώρι/Παντείχι

Μιαούλης Φύλλων-Αυλίδα

Σκύρος-Μαρμάρι

Ερμήλιος-Μονόδρυ

Λήλας Βασιλικού-Προποντίδα

 

14η αγωνιστική

Ζάρακες-Κεραυνός Χαλκίδας

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού

Αυλίδα-Σκύρος

Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος

Μαρμάρι-Προποντίδα

Μονόδρυ-Λήλας Βασιλικού

 

15η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Μιαούλης Φύλλων

Όλυμπος Γυμνού-Ζάρακες

Σκύρος-Δύστος

Ερμήλιος-Καλοχώρι/Παντείχι

Προποντίδα-Αυλίδα

Λήλας Βασιλικού-Άγιος Λουκάς

Μονόδρυ-Μαρμάρι

 

16η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Κεραυνός Χαλκίδας

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος

Ζάρακες-Ερμήλιος

Δύστος-Προποντίδα

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού

Αυλίδα-Μονόδρυ

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι

 

17η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Σκύρος

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού

Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων

Λήλας Βασιλικού-Ζάρακες

Μονόδρυ-Δύστος

Μαρμάρι-Καλοχώρι/Παντείχι

Άγιος Λουκάς-Αυλίδα

 

18η αγωνιστική

Ερμήλιος-Κεραυνός Χαλκίδας

Σκύρος-Προποντίδα

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού

Μιαούλης Φύλλων-Μονόδρυ

Ζάρακες-Μαρμάρι

Δύστος-Άγιος Λουκάς

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλίδα

 

19η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος

Μονόδρυ-Σκύρος

Μαρμάρι-Όλυμπος Γυμνού

Άγιος Λουκάς-Μιαούλης Φύλλων

Αυλίδα-Ζάρακες

Καλοχώρι/Παντείχι-Δύστος

 

20η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Κεραυνός Χαλκίδας

Προποντίδα-Μονόδρυ

Ερμήλιος-Μαρμάρι

Σκύρος-Άγιος Λουκάς

Όλυμπος Γυμνού-Αυλίδα

Μιαούλης Φύλλων-Καλοχώρι/Παντείχι

Ζάρακες-Δύστος

 

21η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Μονόδρυ

Μαρμάρι-Λήλας Βασιλικού

Άγιος Λουκάς-Προποντίδα

Αυλίδα-Ερμήλιος

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκύρος

Δύστος-Όλυμπος Γυμνού

Ζάρακες-Μιαούλης Φύλλων

 

22η αγωνιστική

Μαρμάρι-Κεραυνός Χαλκίδας

Μονόδρυ-Άγιος Λουκάς

Λήλας Βασιλικού-Αυλίδα

Προποντίδα-Καλοχώρι/Παντείχι

Ερμήλιος-Δύστος

Σκύρος-Ζάρακες

Μιαούλης Φύλλων-Όλυμπος Γυμνού

 

23η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Άγιος Λουκάς

Αυλίδα-Μαρμάρι

Καλοχώρι/Παντείχι-Μονόδρυ

Δύστος-Λήλας Βασιλικού

Ζάρακες-Προποντίδα

Μιαούλης Φύλλων-Ερμήλιος

Όλυμπος Γυμνού-Σκύρος

 

24η αγωνιστική

Αυλίδα-Κεραυνός Χαλκίδας

Άγιος Λουκάς-Καλοχώρι/Παντείχι

Μαρμάρι-Δύστος

Μονόδρυ-Ζάρακες

Λήλας Βασιλικού-Μιαούλης Φύλλων

Προποντίδα-Όλυμπος Γυμνού

Σκύρος-Ερμήλιος

 

25η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Καλοχώρι/Παντείχι

Δύστος-Αυλίδα

Ζάρακες-Άγιος Λουκάς

Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι

Όλυμπος Γυμνού-Μονόδρυ

Σκύρος-Λήλας Βασιλικού

Ερμήλιος-Προποντίδα

 

26η αγωνιστική

Δύστος-Κεραυνός Χαλκίδας

Καλοχώρι/Παντείχι-Ζάρακες

Αυλίδα-Μιαούλης Φύλλων

Άγιος Λουκάς-Όλυμπος Γυμνού

Μαρμάρι-Σκύρος

Μονόδρυ-Ερμήλιος

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΝΟ Λίμνης: Επανεκκίνηση προπονήσεων στις 17/8

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ: Αλλαγές σε αγώνες της 1ης αγωνιστικής

Κώστας Λαγός

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Φιλικό με Πανιώνιο ο Ηρακλής Ψαχνών

Κώστας Λαγός