EVIASPORTS ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

ΕΣΚΑΣΕ: Το πρόγραμμα των αγώνων για τις 17-18/9

Η ΕΣΚΑΣΕ έκανε γνωστό το πρόγραμμα των πρώτων αγωνιστικών στις κατηγορίες παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων, που κάνουν πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο 17-18 Σεπτεμβρίου, ανοίγοντας την αυλαία των φετινών τοπικών πρωταθλημάτων.

Δείτε παρακάτω, ημερομηνίες και ώρες για τους αγώνες στις 17-18/9:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Αλίαρτος

15:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος

17:15 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Και επίσημα στη Σαντορίνη ο Στ. Λάμπρου

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αυλίδα-Λουκίσια 1-1

eviasports

ΑΕ Χαλκίδας: 2 προσθήκες & 2 αποδεσμεύσεις από το έμψυχο δυναμικό

Κώστας Λαγός