-->
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): Αποτελέσματα & βαθμολογίες (10/9)

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 10/9 της πρώτης αγωνιστικής της πρώτης φάσης και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου ΕΠΣΕ.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Μαντούδι

Ατρόμητος Βασιλικών-Πανηλιακός

2η αγωνιστική

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Ταξιάρχης

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Μαντούδι

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακράτητος Κεχριών-Αιδηψός 0-8

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου 0-6

  1. Αιδηψός 3
  2. Δόξα Προκοπίου 3
  3. Ευβοϊκός Γουβών 0
  4. Ακράτητος Κεχριών 0

2η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου

Ακράτητος Κεχριών-Ευβοϊκός Γουβών

3η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος Κεχριών

Ευβοϊκός Γουβών-Αιδηψός

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ερμής Πηλίου

Ρεπό: Αρτεμησιακός

2η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

3η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Ερμής Πηλίου

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αγδίνες-Κήρινθος

Ρεπό: Ιστιαία

2η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία

Ρεπό: Αγδίνες

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Αγδίνες

Ρεπό: Κήρινθος

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πισσώνας-Σταυρός 1-3

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

  1. Σταυρός 3
  2. Ηρακλής Ψαχνών 3
  3. ΑΕ Χαλκίδας 0
  4. Πισσώνας 0

2η αγωνιστική

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας

3η αγωνιστική

Πισσώνας-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Παντριαδικός-Μακρυκάπα

Καθενοί-Καστέλλα 3-1

  1. Καθενοί 3
  2. Μακρυκάπα 0
  3. Παντριαδικός 0
  4. Καστέλλα 0

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Καθενοί

Καστέλλα-Παντριαδικός

3η αγωνιστική

Πισσώνας-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Αρτάκη 0-4

ΠΑΟ Πολιτικών-Μέσσαπος

  1. Αρτάκη 3
  2. Μέσσαπος 0
  3. ΠΑΟ Πολιτικών 0
  4. Αλάτσατα 0

2η αγωνιστική

Αρτάκη-ΠΑΟ Πολιτικών

Μέσσαπος-Αλάτσατα

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών

Μέσσαπος-Αρτάκη

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Ερέτριας

Ελλήσποντος-Ερμήλιος

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Ελλήσποντος

Ερμήλιος-Απόλλων Ερέτριας

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Λουκίσια

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού 4-0

  1. Προποντίδα  3
  2. Κεραυνός Χαλκίδας 0
  3. Λουκίσια 0
  4. Λήλας Βασιλικού 0

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Κεραυνός Χαλκίδας

3η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Λουκίσια

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυλίδα-Δροσιά 0-3 α.α.

Καλοχώρι/Παντείχι-Αθλόπολις 4-2

  1. Δροσιά 3
  2. Καλοχώρι/Παντείχι 3
  3. Αθλόπολις 0
  4. Αυλίδα 0

2η αγωνιστική

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι

Αθλόπολις-Αυλίδα

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι

Αθλόπολις-Δροσιά

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μαρμάρι-Αυλωνάρι

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 3-0

  1. Κάρυστος 3
  2. Αυλωνάρι 0
  3. Μαρμάρι 0
  4. Άγιος Λουκάς 0

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κάρυστος

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Κάρυστος

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δύστος-Ταμυναϊκός 0-8

Αμαρυνθιακός-Ζάρακες 3-0 α.α.

  1. Ταμυναϊκός 3
  2. Αμαρυνθιακός 3
  3. Ζάρακες 0
  4. Δύστος 0

2η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός

Ζάρακες-Δύστος

3η αγωνιστική

Δύστος-Αμαρυνθιακός

Ζάρακες-Ταμυναϊκός

 

ΔΕΚΑΤΟΣ  ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Νηλέας Νεοχωρίου

Ρεπό: Μονόδρυ

2η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού

3η αγωνιστική

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ηρακλής Ψαχνών: Ευχετήρια ανακοίνωση σε υποψηφίους πανελληνίων

Κώστας Λαγός

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός 3-0

Μιχάλης Πράσινος

Γ. Λιατίφης: Ολοκλήρωση συνεργασίας με Ρομαϊκό

Κώστας Λαγός
-->