EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Κλήρωση 2022-23

Το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ θα ξεκινήσει στις 15 Οκτωβρίου. Μετά την κλήρωση το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κένταυρος Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου

Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας

Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός

ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας

Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: ΧΒΑ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού

Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου

Τελεθριακός-Κάδμος

ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΧΒΑ

Ρεπό: Λοκρός

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

Κάδμος-Άρης Θήβας

Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

Ρεπό: Πρωτέας Σχηματαρίου

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λοκρός-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

Άρης Θήβας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Τελεθριακός-ΧΒΑ

ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Άρης Θήβας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός

ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας

Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου

Λοκρός-Κάδμος

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Απόλλων Λιβαδείας-ΧΒΑ

Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Τελεθριακός-ΑΓΕ Χαλκίδας

Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός

Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

Πρωτέας Σχηματρίου-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Τελεθριακός

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Λοκρός-ΧΒΑ

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας

Άρης Θήβας-Τελεθριακός

Ρεπό: Α.Ε. Καρύστου

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Γ.Σ. Ιτέας

Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού

Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου

Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειας

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. Καρύστου-Κένταυρος Λιβαδειάς

ΓΑΣ Βαιλικού-ΧΒΑ

Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Λοκρός-ΑΓΕ Χαλκίδας

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός

Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας

Ρεπό: Κάδμος

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Α.Ε. Καρύστου

Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος

Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Τελεθριακός-Λοκρός

ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάδμος-ΧΒΑ

Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακος

Λοκρός-Άρης Θήβας

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Κένταυρος Λιβαδειάς

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Κένταυρος Λιβαδειάς

Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας

Τελεθριακός-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo στιγμές από την προπόνηση της ΑΓΕ Χαλκίδας!

Παναγιώτης Νικολάου

Οι γούνες στο Κίεβο και η μόνη φορά που η UEFA απέβαλλε ομάδα από τους ομίλους

koubanezos.gr

Γ’ Εθνική (γυναικών): Όλο το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Κώστας Λαγός