EVIASPORTS.GR ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Όμιλοι & πρόγραμμα 1ης φάσης (10-11,14,17-18,21/9)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 24/8 η κλήρωση της πρώτης και της δεύτερης φάσης του κυπέλλου Εύβοιας. Οι αγώνες της πρώτης φάσης θα διεξαχθούν στις 10-11, 14, 17-18, 21 Σεπτεμβρίου). Δείτε την κλήρωση της δεύτερης φάσης, πατώντας ΕΔΩ.

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Η κλήρωση & το πρόγραμμα της 2ης φάσης (28/9 & 5/10)

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα της πρώτης φάσης:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Μαντούδι

Ατρόμητος Βασιλικών-Πανηλιακός

2η αγωνιστική

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Ταξιάρχης

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Μαντούδι

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακράτητος Κεχριών-Αιδηψός

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου

2η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου

Ακράτητος Κεχριών-Ευβοϊκός Γουβών

3η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος Κεχριών

Ευβοϊκός Γουβών-Αιδηψός

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ερμής Πηλίου

Ρεπό: Αρτεμησιακός

2η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

3η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

Ρεπό: Ερμής Πηλίου

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αγδίνες-Κήρινθος

Ρεπό: Ιστιαία

2η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία

Ρεπό: Αγδίνες

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Αγδίνες

Ρεπό: Κήρινθος

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πισσώνας-Σταυρός

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΕ Χαλκίδας

2η αγωνιστική

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας

3η αγωνιστική

Πισσώνας-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Παντριαδικός-Μακρυκάπα

Καθενοί-Καστέλλα

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Καθενοί

Καστέλλα-Παντριαδικός

3η αγωνιστική

Πισσώνας-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Αρτάκη

ΠΑΟ Πολιτικών-Μέσσαπος

2η αγωνιστική

Αρτάκη-ΠΑΟ Πολιτικών

Μέσσαπος-Αλάτσατα

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών

Μέσσαπος-Αρτάκη

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Ερέτριας

Ελλήσποντος-Ερμήλιος

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Ελλήσποντος

Ερμήλιος-Απόλλων Ερέτριας

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Λουκίσια

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Κεραυνός Χαλκίδας

3η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Λουκίσια

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυλίδα-Δροσιά

Καλοχώρι/Παντείχι-Αθλόπολις

2η αγωνιστική

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι

Αθλόπολις-Αυλίδα

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι

Αθλόπολις-Δροσιά

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μαρμάρι-Αυλωνάρι

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κάρυστος

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Κάρυστος

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δύστος-Ταμυναϊκός

Αμαρυνθιακός-Ζάρακες

2η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός

Ζάρακες-Δύστος

3η αγωνιστική

Δύστος-Αμαρυνθιακός

Ζάρακες-Ταμυναϊκός

 

ΔΕΚΑΤΟΣ  ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Νηλέας Νεοχωρίου

Ρεπό: Μονόδρυ

2η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού

3η αγωνιστική

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4)

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός 2-3

Κώστας Λαγός

Photo album (2) απ’ το Όλυμπος Γυμνού-Ηρακλής Ψαχνών

Κώστας Λαγός