Α' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/6)

Με τον δεύτερο τελικό της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, την τελευταία αγωνιστική της β’ φάσης στη Γ’ κατηγορία αλλά και με την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος παμπαίδων με εξ αναβολής αναμετρήσεις, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 10-12 Ιουνίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΓΑΣ Βασιλικού Α’

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (FINALS)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Φιλαθλητικός Χαλκίδας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Β’-Αλίαρτος

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Α’-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Αίολος Χαλκίδας

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-ΠΑΠΕΛ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Πρωτέας Σχηματαρίου

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Άρης Θήβας

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-19/2)

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Αλέξανδρος Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας 35-115

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν σήμερα το 2013 τα εγκαίνια του κλειστού Αυλίδας!

Παναγιώτης Νικολάου
-->