EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (3/6)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ14 ‘Καλοκαιρινός Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 3/6.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία 0-3 α.α.

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-7

2η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 1-3

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Ταξιάρχης 3-0 α.α.

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

4η αγωνιστική

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ταξιάρχης 11-0

5η αγωνιστική

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6-1

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ιστιαία 0-3 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

  1. Ιστιαία 18
  2. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 12
  3. Ταξιάρχης 6
  4. Τροπαιοφόρος 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις Α 2-2

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ακαδημία Ψαχνών 3-5

Κάνηθος-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 0-3 α.α.

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Νεάπολη 3-4

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Αθλόπολις Α 3-4

Κάνηθος-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-4

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος 1-0

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 1-3

Αθλόπολις Α-Ακαδημία Ψαχνών 1-5

4η αγωνιστική

Κάνηθος-Αθλόπολις Α 1-3

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νεάπολη 2-4

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 4-0

5η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Κάνηθος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 2-2

Αθλόπολις Α-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-1

6η αγωνιστική

Αθλόπολις Α-Νεάπολη 1-3

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Κάνηθος 9-3

Ακαδημία Ψαχνών-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-0

7η αγωνιστική

Αθλόπολις Α-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 1-6

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κάνηθος 4-1

Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2-1

8η αγωνιστική

Κάνηθος-Νεάπολη 4-2

Ακαδημία Ψαχνών-Αθλόπολις Α 0-0

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 7-0

9η αγωνιστική

Αθλόπολις Α-Κάνηθος 4-1

Νεάπολη-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-2

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

10η αγωνιστική

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αθλόπολις Α 2-3

Κάνηθος-Ακαδημία Ψαχνών 0-9

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Νεάπολη

  1. Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 19
  2. Νεάπολη 17
  3. Αθλόπολις Α 17
  4. Ακαδημία Ψαχνών 13
  5. Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 7
  6. Κάνηθος  4

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ακαδημία Ερέτριας 0-2

Αθλόπολις Β-Δροσιά 2-3

Ερμήλιος-Ληλάντιο 1-2

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις Β 6-0

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας 7-1

Ληλάντιο-Δροσιά 1-3

3η αγωνιστική

Αθλόπολις Β-Ερμήλιος 0-6

Δροσιά-Ακαδημία Ερέτριας 0-4

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο 0-2

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά 8-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις Β 5-3

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 0-1

5η αγωνιστική

Αθλόπολις Β-Ληλάντιο 0-8

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 4-0

Δροσιά-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3

6η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-ΑΕΚ Χαλκίδας 10-0

Δροσιά-Αθλόπολις Β 3-0 α.α.

Ληλάντιο-Ερμήλιος 0-5

7η αγωνιστική

Δροσιά-Ληλάντιο 1-6

Αθλόπολις Β-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ερμήλιος 0-6

8η αγωνιστική

Ληλάντιο-ΑΕΚ Χαλκίδας 2-0

Ακαδημία Ερέτριας-Δροσιά 3-0 α.α.

Ερμήλιος-Αθλόπολις Β 3-0 α.α.

9η αγωνιστική

Δροσιά-Ερμήλιος 0-4

Αθλόπολις Β-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 2-0

10η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας 2-1

ΑΕΚ Χαλκίδας-Δροσιά 4-1

Ληλάντιο-Αθλόπολις Β 3-0 α.α.

  1. Ακαδημία Ερέτριας 27
  2. Ερμήλιος 24
  3. Ληλάντιο 18
  4. ΑΕΚ Χαλκίδας 12
  5. Δροσιά 9
  6. Αθλόπολις Β 0

 

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 1-10

Αίολος-Άγιος Λουκάς 1-6

2η αγωνιστική

Αίολος-Όλυμπος Γυμνού 7-0

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 2-5

3η αγωνιστική

Κάρυστος-Αίολος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 1-8

4η αγωνιστική

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού 3-0 α.α.

Άγιος Λουκάς-Αίολος 3-3

5η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 0-4

6η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Όλυμπος Γυμνού 8-1

Αίολος-Κάρυστος 1-5

  1. Άγιος Λουκάς 14
  2. Κάρυστος 10
  3. Αίολος 7
  4. Όλυμπος Γυμνού 0

*Προκρίνονται από τον πρώτο και τον τέταρτο όμιλο οι δύο πρώτες ομάδες και από τον δεύτερο και τον τρίτο οι τρεις πρώτες ομάδες. Συνολικά 10 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-3ος δεύτερου ομίλου

2. 2ος τέταρτου ομίλου-Ληλάντιο

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. Ιστιαία-2ος δεύτερου ομίλου

4. 1ος δεύτερου ομίλου-Νικητής 2

5. Ακαδημία Ερέτριας-Νικητής 1

6. Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

‘Η ΜΝΗΜΗ ΔΑΚΡΥΖΕΙ’: ΔΕΚΑΕΤΙΑ ’80 (Γιώργος Λάμπρου: ‘Τότε και σήμερα…’)

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (28/4/2019)

eviasports

Που… χάθηκαν αρκετές ομάδες του ιστορικού πρώτου κουπονιού;

Νίκος Μποζιονέλος
-->