EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ: Σκόρερς (28/5)

Οι σκόρερς του πρωταθλήματος Κ12 ‘Αγριόδημος Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 28/5.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 ΓΚΟΛ

Θαλασσινός (Μαντούδι).

2 ΓΚΟΛ

Σπαθαριώτης (Μαντούδι), Αναγνώστου (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Σ. Σουλιάδης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

1 ΓΚΟΛ

Τσοκάνης (Μαντούδι), Αντωνίου (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Καραφέρης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Μαυροζούμης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Παπακοσμάς (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Κεραμιδάς (Ταξιάρχης).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 ΓΚΟΛ

Μπαζώτης (Ακαδημία Ψαχνών 2011).

9 ΓΚΟΛ

Λύκος (Ξηρόπολη).

7 ΓΚΟΛ

Σωκράτους (Αθλόπολις).

6 ΓΚΟΛ

Κόρδη (Ξηρόπολη).

5 ΓΚΟΛ

Θαλασσινός (Αθλόπολις), Περγόπουλος (Αθλόπολις), Ζαλακώστας (Δροσιά).

3 ΓΚΟΛ

Μούτσιος (Αθλόπολις), Γ. Δούδαλης (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Πηλιχός (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Ισαλλάρι (Κάνηθος), Καλημέρης (Κάνηθος), Μητροκώτσας (Ξηρόπολη).

2 ΓΚΟΛ

Καρβουνιάρης (Αθλόπολις), Χαραλάμπους (Αθλόπολις), Ανέστης (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Δεληγιάννης (Δροσιά), Παπανδρέου (Κάνηθος), Σ. Ιβάντσος (Ξηρόπολη).

1 ΓΚΟΛ

Μακρής (Αθλόπολις), Ρουμπής (Αθλόπολις), Ρούσσος (Αθλόπολις), Σκουμπρής (Αθλόπολις), Καπετάνιος (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Παπακυριακού (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Τσίτσης (Δροσιά), Φρυγανάς (Δροσιά), Καρακούδας (Κάνηθος), Μπιμπίκας (Κάνηθος), Πασχαλίδης (Κάνηθος), Χρυσανθόπουλος (Κάνηθος), Βαρελάς (Νεάπολη), Ρούσσος (Νεάπολη), Δ. Τράκκας (Ξηρόπολη), Α. Τσάλας (Ξηρόπολη).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 ΓΚΟΛ

Π. Κορδώνης (Ακαδημία Ψαχνών 2010).

6 ΓΚΟΛ

Ε. Σταματίου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Γ. Ζέρβας (Αρτάκη).

5 ΓΚΟΛ

Κουσουλέντης (Αρτάκη), Λαγός (Αρτάκη).

4 ΓΚΟΛ

Τσότσος (Λήλας Βασιλικού).

3 ΓΚΟΛ

Στεργίου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Α. Ζέρβας (Αρτάκη), Κυριακού (Αρτάκη), Μουρτοπάλλας (Αρτάκη), Σ. Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού).

2 ΓΚΟΛ

Σ. Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας), Θεοδώρου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Μωραΐτης (Ερμήλιος), Χρονόπουλος (Ερμήλιος), Παπαγεωργίου (Ληλάντιο), Σίδερης (Ληλάντιο), Καγιά (Λήλας Βασιλικού).

1 ΓΚΟΛ

Ευθυμίου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Ν. Ζαούρης (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Βασιλαρόπουλος (Αρτάκη), Καρατζίκης (Αρτάκη), Μαντέσκας (Αρτάκη), Πετρογιάννης (Αρτάκη), Κατσίκας (Ερμήλιος), Λιάπης (Ερμήλιος), Μακρής (Ερμήλιος), Πολίτης (Ερμήλιος), Σπυρόπουλος (Ερμήλιος), Κόκκινος (Ληλάντιο), Α. Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού), Σπυριδάκης (Λήλας Βασιλικού).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 ΓΚΟΛ

Βλάχος (Όλυμπος Γυμνού).

5 ΓΚΟΛ

Α. Δημολιάνης (Άγιος Λουκάς)., Θ. Μιχάλης (Αίολος).

4 ΓΚΟΛ

Μερτύρης (Αίολος), Σιαμπαλιώτης (Αίολος).

3 ΓΚΟΛ

Πάλλης (Άγιος Λουκάς).

2 ΓΚΟΛ

Γιαγκίνης (Άγιος Λουκάς), Ν. Δημολιάνης (Άγιος Λουκάς), Μαχμουτάι (Άγιος Λουκάς), Γεωργίου (Αίολος), Ι. Μέξι (Ατρόμητος Αλιβερίου), Α. Μπέλμπα (Ατρόμητος Αλιβερίου), Κοτσανίτης (Κάρυστος), Γ.Δ. Τσώκος (Όλυμπος Γυμνού).

1 ΓΚΟΛ

Λαλιώτης (Άγιος Λουκάς), Ηλίας (Αίολος), Μπάνος (Αίολος), Μπότης (Αίολος), Μπούκης (Αίολος), Παπαναστασίου (Αίολος), Π. Αποστόλου (Ατρόμητος Αλιβερίου), Ματζαράκη (Κάρυστος), Πολυμερίδης (Κάρυστος), Κιούσης (Όλυμπος Γυμνού), Κοκκάλας (Όλυμπος Γυμνού), Μπουρδάρας (Όλυμπος Γυμνού), Κ. Τσούμαρης (Όλυμπος Γυμνού).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: ‘6σφαιροι’ πρωτοπόροι! (Αρτάκη-Καστέλλα 6-0)

Κώστας Λαγός

Αμαρυνθιακός: Ανακοίνωση για αγώνα με Μαρμάρι

Κώστας Λαγός

ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ: Το νέο πρόγραμμα της Α’ Εθνικής γυναικών (2020-21)

Κώστας Λαγός
-->