EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (28/5)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ12 ‘Αγριόδημος Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 28/5.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας-Ταξιάρχης 6-1

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 0-3 α.α.

Ρεπό: Μαντούδι

2η αγωνιστική

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6-2

Ταξιάρχης-Ιστιαία 3-0 α.α.

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

3η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3 α.α.

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς

4η αγωνιστική

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 3-0 α.α.

Ρεπό: Ταξιάρχης

5η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Μαντούδι 0-3 α.α.

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

Ρεπό: Ιστιαία

  1. Μαντούδι 12
  2. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 9
  3. Ταξιάρχης 6
  4. Τροπαιοφόρος 3
  5. Ιστιαία 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος 0-3

Ξηρόπολη-Δροσιά 6-0

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών 2011 12-1

2η αγωνιστική

Αθλόπολις-Νεάπολη 11-0

Ακαδημία Ψαχνών 2011-Δροσιά 4-3

Κάνηθος-Ξηρόπολη 0-3

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011 0-11

Δροσιά-Κάνηθος 3-2

Ξηρόπολη-Αθλόπολις 2-0

4η αγωνιστική

Αθλόπολις-Δροσιά 2-0

Νεάπολη-Ξηρόπολη 0-10

Ακαδημία Ψαχνών 2011-Κάνηθος 3-6

5η αγωνιστική

Κάνηθος-Αθλόπολις 1-3

Δροσιά-Νεάπολη 3-2

Ξηρόπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011 1-2

  1. Ξηρόπολη 12
  2. Αθλόπολις 12
  3. Ακαδημία Ψαχνών 2011 9
  4. Δροσιά 6
  5. Κάνηθος 6
  6. Νεάπολη 0

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 1-2

Ερμήλιος-Αρτάκη 1-4

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Ληλάντιο 7-1

2η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας 3-0

Λήλας Βασιλικού-Ακαδημία Ψαχνών 2010 0-2

Αρτάκη-Ληλάντιο 6-0

3η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού 1-2

Ακαδημία Ερέτριας-Αρτάκη 0-6

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Ερμήλιος 7-0

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ληλάντιο 5-1

Ακαδημία Ερέτριας-Ακαδημία Ψαχνών 2010 0-4

Αρτάκη-Λήλας Βασιλικού 5-2

5η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 2-1

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος 2-0

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Αρτάκη 3-3

  1. Ακαδημία Ψαχνών 2010 13 +19 (20-1)
  2. Αρτάκη 13 +18 (24-6)
  3. Λήλας Βασιλικού 9
  4. Ερμήλιος 6 4-13
  5. Ληλάντιο 3 3-9
  6. Ακαδημία Ερέτριας 0

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αίολος-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άγιος Λουκάς 0-5

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 6-1

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 4-7

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 0-13

Νηλέας Νεοχωρίου-Ατρόμητος Αλιβερίου 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

Αίολος-Κάρυστος 4-2

Ατρόμητος Αλιβερίου-Όλυμπος Γυμνού 3-3

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

4η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 2-6

Αίολος-Ατρόμητος Αλιβερίου 3-0

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

5η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Αίολος 4-4

Ατρόμητος Αλιβερίου-Κάρυστος 2-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Όλυμπος Γυμνού 0-3 α.α.

  1. Άγιος Λουκάς 13 +25 (31-6)
  2. Αίολος 13 +11 (21-10)
  3. Όλυμπος Γυμνού 7 +1 (18-17)
  4. Ατρόμητος Αλιβερίου 7 -4 (8-12)
  5. Κάρυστος 3
  6. Νηλέας Νεοχωρίου 0

*Προκρίνονται οι τρεις πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο. Συνολικά 12 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ακαδημία Ψαχνών 2011

2. Αθλόπολις-Ταξιάρχης 3-0 α.α.

3. Αρτάκη-Όλυμπος Γυμνού 6-1

4. Αίολος-Λήλας Βασιλικού 2-3

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

5. Μαντούδι-Αρτάκη

6. Ξηρόπολη-Λήλας Βασιλικού

7. Ακαδημία Ψαχνών 2010-Νικητής 1

8. Άγιος Λουκάς-Αθλόπολις

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

9. Νικητής 5-Νικητής 7

10. Νικητής 6-Νικητής 8

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 9-Νικητής 10

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στις αρχές Αυγούστου ο τελικός του Κυπέλλου Αγγλίας

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Ωρεοί-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Κώστας Λαγός

Στοίχημα: Κόπα Άφρικα & Ευρώπη

eviasports
-->