Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-7/6)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ στο χρονικό διάστημα 3-7 Ιουνίου, που περιλαμβάνουν τον πρώτο τελικό της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, την τελευταία αγωνιστική των playoffs στη Β’ κατηγορία, τη συνέχεια της β’ φάσης της Γ’ κατηγορίας, αλλά και το πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μάγκος-Τζουβάνα)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (1ος ΤΕΛΙΚΟΣ)

19:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Κάζας-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Ερέτρια (Τριανταφύλλου-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΠΑΕ Ληλαντίων (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Νιαβής)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Άρης Αμφίκλειας (Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου Αλεξ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Λούβαρης-Δέδες)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΙΟΥΝΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σαρλάνη-Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Ακαδημία Ιστιαίας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΑΠΣ Λαμίας (Αντωνίου-Δρίβα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρύστιας (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Κατρακάζος-Χατζησωτηρίου)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μέτσκα-Χανής)

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Αίαντας Αυλίδας (Μέτσκα-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Γεωργίου-Τριανταφύλλου)

11:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος Αρτάκης-ΧΒΑ (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Β’-Άρης Θήβας (Μπάκα-Κουρούλης)

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κένταυρος Λιβαδειάς Β’ (Μπάκα-Κατσιμίχας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Α’-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάκα-Κουρούλης)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’ (Κουλός-Παύλος)

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΤΡΙΤΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίολος Χαλκίδας (Παντελή-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δροσιά-ΑΓΕ Χαλκίδας 54-67

Παναγιώτης Νικολάου

Live streaming για τους κατόχους καρτών διαρκείας του Τελεθριακού!

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (30/3/2014): Εργοτέλης-Κύμη 84-76 (video)

eviasports
-->