Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 21/5 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 22/5.

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Κύζικος Αρτάκης 2-7

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δροσιά-Ερμήλιος 0-4

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 2-0

Αθλόπολις Β-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3 α.α.

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας Β-Ληλάντιο Α 2-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Ερμήλιος 3-12

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης 10-4

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

6 μ.μ.

Αβαντίδες-ΠΑΟΚ (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας, Τσατσουλής (Αθηνών)/Μαραθωνίτης (Αθηνών)-Ανδρέου (Αθηνών), παρατηρητής: Καμπούρης (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΡΑΖ)

5 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ευπαλίου (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Ψαρίδης (Αθηνών)/Αργυριάδης (Αθηνών)-Αθανασόπουλος (Αθηνών), παρατηρητής: Παπαγεώργιος (Βοιωτίας))

 

Β’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ)

6.15 μ.μ.

Σταυρός-Αλάτσατα (γήπεδο Αρτάκης, Λάμπρου/Κωνστάντιος-Ιωάννου, 4ος διαιτητής: Πόγκας)

 

Β’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ)

6 μ.μ.

Καθενοί-Κήρινθος (γήπεδο Ψαχνών, Γκάτσος/Χρυσέλης-Κοντογιαννίδης)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Ανάποδος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βελέντζας/Γιδάρη-Χάνδρος)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αθλόπολις Α-Κάνηθος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοντογιαννίδης)

7.15 μ.μ.

Νεάπολη-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βελέντζας)

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Ταξιάρχης (γήπεδο Αιδηψού, Παυλάτος)

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Αθλόπολις-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δάλλας)

11.30 π.μ.

Κάνηθος Α-Ληλάντιο Β (γήπεδο Βούρκου, Καρβελάς)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Ξηρόπολη-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπακυριάκος)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας Α-Κάνηθος Β (γήπεδο Ερέτριας, Καραδήμος)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Λήλας Βασιλικού: Υποδέχεται τον Ταμυναϊκό

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Άρης Αγίου Ιωάννη-Αμαρυνθιακός 0-2

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας 4-0 (video)

Κώστας Λαγός
-->