Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22/5)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 21-22 Μαΐου, με την 25η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, τα playoffs της Β’ κατηγορίας, τους αγώνες της β’ φάσης της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και το πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κάδμος (Δρίβα-Ντόσκουρης-Παύλος)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νταλιάνη-Κατσιμίχα-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλαντζής-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Λοκρός (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΠΑΠΕΛ (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΑΠΣ Λαμίας (Μασλατζίδου Αικ.-Λούβαρης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Μπαλτά-Γκαγκόμοιρος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Μάγκος-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Δέδες-Κάζας-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΓΑΣ Άμφισσας (Μάγκος-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κένταυρος Λιβαδειάς (Σαρλάνη-Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Προοδευτική Λάρυμνας (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Χανής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Ερέτρια (Κατρακάζος-Νικολακάκης-Μάγκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Φιλαθλητικός (Νταλιάνης-Κατσιμίχα-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Α.Σ. Καρυστίας (Μέτσκα-Χανής)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ-Πρωτέας Σχηματαρίου (Παντέλη-Βελεσιώτη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-Ερμής Σχηματαρίου (Παντέλη-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ‘ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Μπάκα-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Β’-Αλίαρτος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Δέδες)

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας (Τσιμπρίκα)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Χανής-Μέτσκα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΜΑΪΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Λίγο ήθελε για το μπαμ! (ΑΕΚ-ΚΥΜΗ 96-92)

Παναγιώτης Νικολάου

Επιστολή διαμαρτυρίας Κ. Παντελίδη σε ΚΕΔ/ΕΟΚ

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ 64-23

Κώστας Λαγός
-->