ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

ΕΣΚΑΣΕ: Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (21-22/5)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα αγώνων και τους διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων για το διήμερο 21-22 Μαΐου, με τους περισσότερους αγώνες να διεξάγονται την Κυριακή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Εκιτζίδης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Γιαπλές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Α.Σ. Καρυστίας (Γκαράς)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Εκιτζίδης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Μυτιληνάκης)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-Ερμής Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ‘ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Β’-Αλίαρτος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Χουσιάδας)

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Άρης Αμφίκλειας (Γιαπλές)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Καρβούνης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας 68-60

Παναγιώτης Νικολάου

Αναστολή των προπονήσεων για Δροσιά και Αλέξανδρο Αρτάκης

Παναγιώτης Νικολάου

Ξεκίνημα το Σάββατο με φιλοδοξίες και τόπο στα νιάτα η ΧΒΑ!

Παναγιώτης Νικολάου