EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ: Σκόρερς (14/5)

Οι σκόρερς του πρωταθλήματος Κ14 ‘Καλοκαιρινός Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 14/5.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 ΓΚΟΛ

Μαρέτσι (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

4 ΓΚΟΛ

Σταματονικολός (Ιστιαία), Αναγνώστου (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

3 ΓΚΟΛ

Μαυροζούμης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Ύμερι (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

2 ΓΚΟΛ

Παπαευθυμίου (Ιστιαία), Μιναχείλης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Παπακοσμάς (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Στυλιανίδης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

1 ΓΚΟΛ

Μπέμπελος (Ιστιαία), Πολίτης (Ιστιαία), Τσιφλικιώτης (Ιστιαία).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 ΓΚΟΛ

Γ. Μήτρου (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης).

7 ΓΚΟΛ

Αλεξανδράκης (Νεάπολη).

6 ΓΚΟΛ

Τότσι (Ακαδημία Ψαχνών), Καλημέρης (Κάνηθος), Αδαμόπουλος (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Ρίννης (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

5 ΓΚΟΛ

Πολυκαρπίδης (Αθλόπολις Α), Δ. Σπύρου (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Δούλος (Νεάπολη), Γ. Γεωργίου (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

4 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αθλόπολις Α), Αλαφάκης (Ακαδημία Ψαχνών), Γκοϊντέσι (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης, Τζαφέρος (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης).

3 ΓΚΟΛ

Οικονόμου (Αθλόπολις Α), Μαρίνης (Κάνηθος)).

2 ΓΚΟΛ

Γεωργουσόπουλος (Ακαδημία Ψαχνών), Μακρής (Ακαδημία Ψαχνών), Χατζηκώστας (Ακαδημία Ψαχνών), Δεληγιάννης (Κάνηθος), Γένης (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Γιαννάκης (Νεάπολη).

1 ΓΚΟΛ

Τρεμούλης (Αθλόπολις Α), Γαρέφαλος (Ακαδημία Ψαχνών), Γεωργίου (Ακαδημία Ψαχνών), Καλαβρής (Ακαδημία Ψαχνών), Νήρας (Ακαδημία Ψαχνών), Πλέρος (Κάνηθος), Τομαράς (Κάνηθος), Μοσχώνης (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Βούλγαρης (Νεάπολη), Σ. Γεωργίου (Νεάπολη), Θανάση (Νεάπολη), Λαμπαδάκης (Νεάπολη), Μένκσι (Νεάπολη),  Λαμπράκης (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Κ. Λύκος (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Σαλεμής (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

14 ΓΚΟΛ

Λάμπρου (Ερμήλιος).

9 ΓΚΟΛ

Καλαμαράς (Ερμήλιος).

7 ΓΚΟΛ

Γ.-Δ. Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας), Μπαρώνος (Ληλάντιο).

5 ΓΚΟΛ

Κουσερής (Ακαδημία Ερέτριας).

3 ΓΚΟΛ

Λουκάς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Στεργίου (Αθλόπολις Β), Πανίδης (Ακαδημία Ερέτριας), Γ. Τουλούμης (Ακαδημία Ερέτριας), Χ. Τσούμαρης (Ακαδημία Ερέτριας), Τσαμίτας (Δροσιά), Μίσχος (Ερμήλιος), Τρίκκας (Ερμήλιος), Βλάχος (Ληλάντιο).

2 ΓΚΟΛ

Χ. Καρβέλης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Β. Τουλούμης (Ακαδημία Ερέτριας), Κ. Τσούμαρης (Ακαδημία Ερέτριας), Ν. Ψωμαδέλης (Ακαδημία Ερέτριας), Τσομώκος (Δροσιά), Αρδίζογλου (Ληλάντιο), Β. Γίγας (Ληλάντιο), Κολοκυθάς (Ληλάντιο), Τζινάι (Ληλάντιο).

1 ΓΚΟΛ

Καρλατήρας (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μάντσε (ΑΕΚ Χαλκίδας), Παλιάτσος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ποδαράς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Σαράπης (Αθλόπολις Β), Φέκος (Αθλόπολις Β), Χατζής (Αθλόπολις Β), Θεοδώρου (Ακαδημία Ερέτριας), Μπαλάκας (Ακαδημία Ερέτριας), Ρόφι (Ακαδημία Ερέτριας), Σέρι (Ακαδημία Ερέτριας), Ντόλκας (Δροσιά), Σελούλης (Δροσιά), Σπυρόπουλος (Ερμήλιος), Τσικόπουλος (Ερμήλιος), Φρούσης (Ερμήλιος), Χότζα (Ερμήλιος), Δεϊμέζης (Ληλάντιο), Κουρκουλιώτης (Ληλάντιο), Νικόλαρος (Ληλάντιο).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Μπάνος (Άγιος Λουκάς).

7 ΓΚΟΛ

Παπουτσής (Άγιος Λουκάς).

5 ΓΚΟΛ

Κοτολλάκου (Άγιος Λουκάς).

4 ΓΚΟΛ

Ηλίας (Αίολος).

3 ΓΚΟΛ

Τσαρούμης (Αίολος), Ζούμπερης (Κάρυστος), Ρουμπής (Κάρυστος).

2 ΓΚΟΛ

Μπάρμπας (Άγιος Λουκάς), Ρέτσας (Άγιος Λουκάς), Μαυρογένης (Αίολος), Επιτροπάκης (Κάρυστος), Βλάχος (Όλυμπος Γυμνού).

1 ΓΚΟΛ

Α. Δημολιάνης (Άγιος Λουκάς), Ν. Δημολιάνης (Άγιος Λουκάς), Λεμπέσης (Άγιος Λουκάς), Μπάστας (Άγιος Λουκάς), Πάλλης (Άγιος Λουκάς), Στεφάνι (Άγιος Λουκάς), Χαραλάμπους (Άγιος Λουκάς), Αθανασίου (Αίολος), Λουλάι (Αίολος), Μιχάλης (Αίολος), Μπότης (Αίολος), Νίκας (Αίολος), Παναγιώτου (Αίολος), Σύρμας (Αίολος), Σακελλάριου (Κάρυστος).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ14 ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Ληλάντιο-Δροσιά 1-3 (photos)

Κώστας Λαγός

Οι φίλοι του βράβευσαν τον Ηλ. Τσαγκάρη για την προσφορά του στο ‘5Χ5’! (photos)

Κώστας Λαγός

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (16-19/4)

Παναγιώτης Νικολάου
-->