EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (14/5)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ14 ‘Καλοκαιρινός Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 14/5.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία 0-3 α.α.

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-7

2η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 1-3

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Ταξιάρχης 3-0 α.α.

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

4η αγωνιστική

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ταξιάρχης 11-0

5η αγωνιστική

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6-1

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ιστιαία 0-3 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

  1. Ιστιαία 18
  2. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 12
  3. Ταξιάρχης 6
  4. Τροπαιοφόρος 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις Α 2-2

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ακαδημία Ψαχνών 3-5

Κάνηθος-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 0-3 α.α.

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Νεάπολη 3-4

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Αθλόπολις Α 3-4

Κάνηθος-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-4

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος 1-0

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 1-3

Αθλόπολις Α-Ακαδημία Ψαχνών 1-5

4η αγωνιστική

Κάνηθος-Αθλόπολις Α 1-3

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νεάπολη 2-4

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 4-0

5η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Κάνηθος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 2-2

Αθλόπολις Α-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

6η αγωνιστική

Αθλόπολις Α-Νεάπολη 1-3

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Κάνηθος 9-3

Ακαδημία Ψαχνών-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-0

7η αγωνιστική

Αθλόπολις Α-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 1-6

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κάνηθος 4-1

Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2-1

8η αγωνιστική

Κάνηθος-Νεάπολη 4-2

Ακαδημία Ψαχνών-Αθλόπολις Α 0-0

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 7-0

  1. Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 19
  2. Νεάπολη 17
  3. Ακαδημία Ψαχνών 10
  4. Αθλόπολις Α 8
  5. Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4
  6. Κάνηθος  4

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η)

Αθλόπολις Α-Κάνηθος

Νεάπολη-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ακαδημία Ερέτριας 0-2

Αθλόπολις Β-Δροσιά 2-3

Ερμήλιος-Ληλάντιο 1-2

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις Β 6-0

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας 7-1

Ληλάντιο-Δροσιά 1-3

3η αγωνιστική

Αθλόπολις Β-Ερμήλιος 0-6

Δροσιά-Ακαδημία Ερέτριας 0-4

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο 0-2

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά 8-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις Β 5-3

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 0-1

5η αγωνιστική

Αθλόπολις Β-Ληλάντιο 0-8

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 4-0

Δροσιά-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3

6η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-ΑΕΚ Χαλκίδας 10-0

Δροσιά-Αθλόπολις Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ληλάντιο-Ερμήλιος 0-5

7η αγωνιστική

Δροσιά-Ληλάντιο 1-6

Αθλόπολις Β-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ερμήλιος 0-6

8η αγωνιστική

Ληλάντιο-ΑΕΚ Χαλκίδας 2-0

Ακαδημία Ερέτριας-Δροσιά ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμήλιος-Αθλόπολις Β 3-0 α.α.

  1. Ακαδημία Ερέτριας 21
  2. Ερμήλιος 18
  3. Ληλάντιο 15
  4. ΑΕΚ Χαλκίδας 6
  5. Δροσιά 6
  6. Αθλόπολις Β 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η)

Δροσιά-Ερμήλιος

Αθλόπολις Β-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3 α.α.

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αίολος-Άγιος Λουκάς 1-6

2η αγωνιστική

Αίολος-Όλυμπος Γυμνού 7-0

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 2-5

3η αγωνιστική

Κάρυστος-Αίολος

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 1-8

4η αγωνιστική

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Αίολος 3-3

5η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 0-4

6η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Όλυμπος Γυμνού 8-1

Αίολος-Κάρυστος 1-5

  1. Άγιος Λουκάς 14
  2. Αίολος 7
  3. Κάρυστος 3
  4. Όλυμπος Γυμνού 0

*Προκρίνονται από τον πρώτο και τον τέταρτο όμιλο οι δύο πρώτες ομάδες και από τον δεύτερο και τον τρίτο οι τρεις πρώτες ομάδες. Συνολικά 10 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1. Ιστιαία-3ος δεύτερου ομίλου

2. 2ος τέταρτου ομίλου-3ος τρίτος ομίλου

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-2ος δεύτερου ομίλου

4. 1ος δεύτερου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος τρίτου ομίλου-Νικητής 1

6. Άγιος Λουκάς-2ος τρίτου ομίλου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Φωστήρας Καισαριανής-Απολλωνίδες Ερέτριας 5-0

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (15/9/2019): Λουκίσια-Λήλας Βασιλικού 1-2

Κώστας Λαγός

1972: ΑΟ Χαλκίς-Ηλυσιακός 2-0

eviasports
-->