EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα 2021-22

Το πανόραμα του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ της περιόδου 2021-22.

1η αγωνιστική

Σκύρος-Δύστος 1-1

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου 0-1

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες 2-1

Άγιος Λουκάς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2

Ερμήλιος-Κριεζά 4-1

Ρεπό: Μαρμάρι

2η αγωνιστική

Μαρμάρι-Σκύρος 1-1

Δύστος-Στύρα 1-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς 2-1

Ζάρακες-Ερμήλιος 5-4

Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-1

Ρεπό: Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Σκύρος-Στύρα 6-2

Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι 4-1

Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-1

Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες 1-1

Ρεπό: Ερμήλιος

4η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-1

Στύρα-Άγιος Λουκάς 3-3

Μαρμάρι-Ερμήλιος 3-0

Δύστος-Κριεζά 2-1

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου 4-1

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

5η αγωνιστική

Σκύρος-Άγιος Λουκάς 4-1

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 2-2

Κριεζά-Στύρα 2-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι 0-0

Ζάρακες-Δύστος 1-4

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

6η αγωνιστική

Ερμήλιος-Σκύρος 1-7

Άγιος Λουκάς-Κριεζά 1-3

Μιαούλης Φύλλων-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

Στύρα-Ζάρακες 0-2

Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

Ρεπό: Δύστος

7η αγωνιστική

Σκύρος-Κριεζά 1-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος 0-2

Ζάρακες-Άγιος Λουκάς 5-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Δύστος-Μαρμάρι 1-3

Ρεπό: Στύρα

8η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος 0-1

Κριεζά-Ζάρακες 1-7

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-2

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος 0-0

Στύρα-Μαρμάρι 0-4

Ρεπό: Άγιος Λουκάς

9η αγωνιστική

Σκύρος-Ζάρακες 5-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-1

Δύστος-Ερμήλιος 4-0

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς 1-0

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων 0-4

Ρεπό: Κριεζά

10η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος 1-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δύστος 0-2

Κριεζά-Μαρμάρι 1-4

Ερμήλιος-Στύρα 1-2

Άγιος Λουκάς-Μιαούλης Φύλλων 1-2

Ρεπό: Ζάρακες

11η αγωνιστική

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-3

Μαρμάρι-Ζάρακες 0-2

Στύρα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1

Μιαούλης Φύλλων-Κριεζά 4-0

Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος 3-1

Ρεπό: Σκύρος

12η αγωνιστική

Δύστος-Σκύρος 1-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Στύρα 2-0

Ζάρακες-Μιαούλης Φύλλων 4-3

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Άγιος Λουκάς 2-1

Κριεζά-Ερμήλιος 1-5

Ρεπό: Μαρμάρι

13η αγωνιστική

Σκύρος-Μαρμάρι 3-0

Στύρα-Δύστος 1-4

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου 1-4

Ερμήλιος-Ζάρακες 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κριεζά 4-0

Ρεπό: Μιαούλης Φύλλων

14η αγωνιστική

Στύρα-Σκύρος 0-1

Μαρμάρι-Μιαούλης Φύλλων 0-3

Δύστος-Άγιος Λουκάς 2-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά 3-0

Ζάρακες-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0

Ρεπό: Ερμήλιος

15η αγωνιστική

Σκύρος-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Άγιος Λουκάς-Στύρα 2-1

Ερμήλιος-Μαρμάρι 4-0

Κριεζά-Δύστος 1-6

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 2-0

Ρεπό: Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

16η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Σκύρος 0-3

Μιαούλης Φύλλων-Ερμήλιος 1-1

Στύρα-Κριεζά 0-1

Μαρμάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-0

Δύστος-Ζάρακες 1-2

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

17η αγωνιστική

Σκύρος-Ερμήλιος 3-2

Κριεζά-Άγιος Λουκάς 0-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων 1-0

Ζάρακες-Στύρα 4-3

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι 2-0

Ρεπό: Δύστος

18η αγωνιστική

Κριεζά-Σκύρος 1-3

Ερμήλιος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-0

Άγιος Λουκάς-Ζάρακες 4-5

Μιαούλης Φύλλων-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

Μαρμάρι-Δύστος 1-1

Ρεπό: Στύρα

19η αγωνιστική

Σκύρος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-0 α.α.

Ζάρακες-Κριεζά 8-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Ερμήλιος 3-1

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων 4-2

Μαρμάρι-Στύρα 4-2

Ρεπό: Άγιος Λουκάς

20η αγωνιστική

Ζάρακες-Σκύρος 2-4

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νηλέας Νεοχωρίου 0-1

Ερμήλιος-Δύστος 1-3

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι 3-0

Μιαούλης Φύλλων-Στύρα 3-0 α.α.

Ρεπό: Κριεζά

21η αγωνιστική

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου 2-1

Δύστος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2

Μαρμάρι-Κριεζά 1-0

Στύρα-Ερμήλιος 1-2

Μιαούλης Φύλλων-Άγιος Λουκάς 1-1

Ρεπό: Ζάρακες

22η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος 2-0

Ζάρακες-Μαρμάρι 3-0 α.α.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Στύρα 3-1

Κριεζά-Μιαούλης Φύλλων 2-4

Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς 2-4

Ρεπό: Σκύρος

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 51
  2. Σκύρος 49
  3. Ζάρακες 43
  4. Μιαούλης Φύλλων 35
  5. Δύστος 35
  6. Μαρμάρι 27
  7. Ερμήλιος 20
  8. Άγιος Λουκάς 18
  9. Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 17
  10. Κριεζά 12
  11. Στύρα 8
Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Επιστημονικές απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις των δρομέων για τον κορονοϊό

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ (VIRTUAL): Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής (16/5)

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές 2ης αγωνιστικής (18/10)

Κώστας Λαγός
-->