EVIASPORTS ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ16 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (12/5)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ16 ‘Αναγνώστου Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 12/5.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας-Μαντούδι 2-0

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ιστιαία 3-1

2η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 3-0 α.α.

Μαντούδι-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-2

4η αγωνιστική

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3

Ιστιαία-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-3 α.α.

5η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-ΑΕΚ Νέου Πύργου 2-1

Μαντούδι-Ιστιαία 3-0 α.α.

6η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Μαντούδι 3-0 α.α.

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

  1. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 15
  2. ΑΕΚ Νέου Πύργου 12
  3. Μαντούδι 6
  4. Ιστιαία 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Δροσιά 11-1

Νεάπολη-Αυλίδα/Αριστοτέλειος 2-3

2η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Νεάπολη 4-1

Δροσιά-Αυλίδα/Αριστοτέλειος 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Δροσιά 3-0 α.α.

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

4η αγωνιστική

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Νεάπολη 3-0 α.α.

Δροσιά-Κύζικος Αρτάκης 0-3 α.α.

5η αγωνιστική

Νεάπολη-Κύζικος Αρτάκης 0-3 α.α.

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Δροσιά 3-0 α.α.

6η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Αυλίδα/Αριστοτέλειος 2-0

Δροσιά-Νεάπολη 0-3 α.α.

  1. Κύζικος Αρτάκης 15
  2. Αυλίδα/Αριστοτέλειος 12
  3. Νεάπολη 3
  4. Δροσιά 0

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού 7-0

Ρεπό: Αθλόπολις

2η αγωνιστική

Αθλόπολις-Ληλάντιο 0-4

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

3η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις 1-5

Ρεπό: Ληλάντιο

4η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 0-3 α.α.

Ρεπό: Αθλόπολις

5η αγωνιστική

Ληλάντιο-Αθλόπολις 2-1

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

6η αγωνιστική

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού 3-0 α.α.

Ρεπό: Ληλάντιο

  1. Ληλάντιο 12
  2. Αθλόπολις 6
  3. Λήλας Βασιλικού 0

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αυλωνάρι 2-1

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 1-4

2η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κάρυστος-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

3η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 1-1

Αυλωνάρι-Κάρυστος 1-4

4η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ακαδημία Ερέτριας 1-3

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 1-1

5η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Κάρυστος 7-0

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 6-3

6η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 0-3

Κάρυστος-Αυλωνάρι 2-6

  1. Ακαδημία Ερέτριας 16
  2. Αυλωνάρι 6
  3. Αμαρυνθιακός 5
  4. Κάρυστος 4

*Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο. Συνολικά 8 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

1. 1ος πρώτου ομίλου-2ος δεύτερου ομίλου

2. 1ος δεύτερου ομίλου-2ος πρώτου ομίλου

3. 1ος τρίτου ομίλου-2ος τέταρτου ομίλου

4. 1ος τέταρτου ομίλου-2ος τρίτου ομίλου

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

5. Νικητής 1-Νικητής 3

6. Νικητής 2-Νικητής 4

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 5-Νικητής 6

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 4-2

Κώστας Λαγός

Αβαντίδες: Ενίσχυση στα γκολπόστ με Δ. Γιαννακούλη

Κώστας Λαγός

Αβαντίδες: Έναρξη προετοιμασίας στη χρονιά της καθιέρωσης (photos)

Βησσαρίωνας Νάνος
-->