Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 12-15 Μαΐου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΜΑΪΟΥ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Μάγκος-Σακαρέλος-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Κατσιμίχα-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κονίστρες (Δρίβα-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Κουλός-Παπαδήμου-Παύλος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αλίαρτος (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Παντελή-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Μπάκα-Κατσιμίχα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Μαλεσίνα (Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Μαλεσίνα (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ-Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΠΑΕ Ληλαντίων (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Ακαδ. Ιστιαίας (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Ορχομενός (Δρίβα-Αντωνίου-Κουλός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντέλη-Μάγκος)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Μέτσκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κένταυρος Λιβαδειάς Β’ (Μπάκα-Κατσιμίχα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’ (Παύλος-Αντωνίου)

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Α’-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Τελεθριακός (Δέδες-Λούβαρης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Μπάκα-Κατσιμίχα)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Άρης Αμφίκλειας (Μπάκα-Κατσιμίχα)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος 39-42

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (15/2/2015): Ιωνικός-Κύμη 84-90

eviasports

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Στις 4 μ.μ. ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού λόγω παγετού!

Παναγιώτης Νικολάου
-->