Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 7/5 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 8/5.

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κήρινθος-ΟΠΑ Αιδηψού 3-0

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών 2-3

Ιστιαία-Αρτεμησιακός 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι 0-1

Ταξιάρχης-Καστέλλα 3-0 α.α.

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λουκίσια-Καθενοί 3-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος 2-0

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Ακαδημία Ερέτριας 0-3

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις Α-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 1-6

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις Β-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ερμήλιος 0-6

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Όλυμπος Γυμνού 3-3

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

5 μ.μ.

ΠΑΟΚ-Αβαντίδες (γήπεδο Αθλητικό Κέντρο Ν. Μεσημβρίας, Ρηγόπουλος (Ημαθίας)/Γκόγκος (Ημαθίας)-Σαμαράς (Ημαθίας), παρατηρήτρια: Γκόγκου (Μακεδονίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΡΑΖ)

4 μ.μ.

Αίολος Καρπενησίου-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Δημοτικό Καρπενησίου, Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)/Δόδογλου (Φθιώτιδας)-Φαρμάκης (Φθιώτιδας), παρατηρητής: Στυλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας))

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5.30 μ.μ.

Αυλίδα-Αλάτσατα (γήπεδο Βαθέος, Τουλούμης/Κοτταρά-Χασάνδρας)

ΑΕ Χαλκίδας-Ληλάντιο (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Αντωνίου Χ./Νικολάου Σ.-Γκάρα)

Κεραυνός Χαλκίδας-Παντριαδικός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης/Παππάς-Ρούσσης)

Προποντίδα-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Βούρκου, Σιαπλαούρας/Σιμιτζής-Καρβελάς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5.30 μ.μ.

Ζάρακες-Μαρμάρι (γήπεδο Ζαράκων, Ντούρας/Ντόβολης Ε.-Ντόβολης Ι.)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Στύρα (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Βελέντζας/Δάλλας-Ιωάννου)

Κριεζά-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Κριεζών, Κηρύκος/Γεωργαράς-Τσάλλα)

Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Δροσιάς, Φώτης/Κωνστάντιος-Πριόνας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοτταρά/Κελεπούρης-Σταμούλης)

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-Ανάποδος (γήπεδο Καστέλλας, Καρράς/Σιμιτζής-Τσάλλα)

Ρομαϊκός-Έραπος (γήπεδο Αλεξάνδρου, Παπαδόπουλος/Παππάς-Γκάρα)

ΠΑΟ Κανήθου-Πισσώνας (γήπεδο Βούρκου, Κοντογιαννίδης/Γεωργαράς-Καμπούρης Τ.)

Κύζικος Αρτάκης-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βατώντα, Κωνστάντιος/Χασάνδρας-Χανδρός)

Αφράτι-Αθλόπολις (γήπεδο Αφρατίου, Δάλλας/Νικολάου Σ.-Ρούσσης)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Μαντούδι (γήπεδο Νέου Πύργου, Παυλάτος)

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

2 μ.μ.

Κάρυστος-Αυλωνάρι (γήπεδο Κάρυστου, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Ντόβολης Ε.)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κάνηθος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καρβελάς)

1.30 μ.μ.

Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ.)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Δροσιά-Ληλάντιο (γήπεδο Δροσιάς, Τουλούμης)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

7.15 μ.μ.

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Ληλάντιο (γήπεδο Ψαχνών, Καρράς)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Αθλόπολις Β-Ερμήλιος

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ακράτητος Κεχριών-Ερμής Πηλίου 0-0

Κώστας Λαγός

Τα βασικά σημεία των κανόνων επιστροφής στη δράση

eviasports
-->