EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (1/5)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ14 ‘Καλοκαιρινός Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 1/5.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία 0-3 α.α.

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-7

2η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 1-3

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Ταξιάρχης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

4η αγωνιστική

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ταξιάρχης 11-0

5η αγωνιστική

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6-1

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ιστιαία 0-3 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

  1. Ιστιαία 15
  2. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 12
  3. Ταξιάρχης 6
  4. Τροπαιοφόρος 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις Α 2-2

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ακαδημία Ψαχνών 3-5

Κάνηθος-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 0-3 α.α.

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Νεάπολη 3-4

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Αθλόπολις Α 3-4

Κάνηθος-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-4

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος 1-0

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 1-3

Αθλόπολις Α-Ακαδημία Ψαχνών 1-5

4η αγωνιστική

Κάνηθος-Αθλόπολις Α 1-3

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νεάπολη 2-4

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 4-0

5η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Κάνηθος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 2-2

Αθλόπολις Α-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

6η αγωνιστική

Αθλόπολις Α-Νεάπολη 1-3

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Κάνηθος 9-3

Ακαδημία Ψαχνών-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 5-0

  1. Νεάπολη 14
  2. Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 13
  3. Ακαδημία Ψαχνών 9
  4. Αθλόπολις Α 7
  5. Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1
  6. Κάνηθος  1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)

Αθλόπολις Α-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κάνηθος

Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ακαδημία Ερέτριας 0-2

Αθλόπολις Β-Δροσιά 2-3

Ερμήλιος-Ληλάντιο 1-2

2η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αθλόπολις Β 6-0

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας 7-1

Ληλάντιο-Δροσιά 1-3

3η αγωνιστική

Αθλόπολις Β-Ερμήλιος 0-6

Δροσιά-Ακαδημία Ερέτριας 0-4

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο 0-2

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Δροσιά 8-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις Β 5-3

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 0-1

5η αγωνιστική

Αθλόπολις Β-Ληλάντιο 0-8

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 4-0

Δροσιά-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3

6η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-ΑΕΚ Χαλκίδας 10-0

Δροσιά-Αθλόπολις Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ληλάντιο-Ερμήλιος 0-5

  1. Ακαδημία Ερέτριας 18
  2. Ερμήλιος 12
  3. Ληλάντιο 9
  4. ΑΕΚ Χαλκίδας 6
  5. Δροσιά 6
  6. Αθλόπολις Β 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)

Δροσιά-Ληλάντιο

Αθλόπολις Β-Ακαδημία Ερέτριας

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ερμήλιος

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αίολος-Άγιος Λουκάς 1-6

2η αγωνιστική

Αίολος-Όλυμπος Γυμνού 7-0

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 2-5

3η αγωνιστική

Κάρυστος-Αίολος

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 1-8

4η αγωνιστική

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Αίολος 3-3

5η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 0-4

6η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Όλυμπος Γυμνού 8-1

Αίολος-Κάρυστος 1-5

  1. Άγιος Λουκάς 14
  2. Αίολος 7
  3. Κάρυστος 3
  4. Όλυμπος Γυμνού 0

*Προκρίνονται από τον πρώτο και τον τέταρτο όμιλο οι δύο πρώτες ομάδες και από τον δεύτερο και τον τρίτο οι τρεις πρώτες ομάδες. Συνολικά 10 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1. 2ος πρώτου ομίλου-3ος δεύτερου ομίλου

2. 2ος τέταρτου ομίλου-3ος τρίτος ομίλου

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

3. 1ος πρώτου ομίλου-2ος δεύτερου ομίλου

4. 1ος δεύτερου ομίλου-Νικητής 2

5. 1ος τρίτου ομίλου-Νικητής 1

6. 1ος τέταρτου ομίλου-2ος τρίτου ομίλου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

7. Νικητής 3-Νικητής 5

8. Νικητής 4-Νικητής 6

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 7-Νικητής 8

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Final-6: Απίστευτος θρίαμβος! (ΠΑΟΚ-Σύλλας 57-61)

Παναγιώτης Νικολάου

Δρομείς Εύβοιας: Συμμετοχή στον ‘Αυθεντικό Μαραθώνιο Κολύμβησης’

Κώστας Λαγός

Γάνδη – ΠΑΟΚ: Το mentality θα φέρει την πρόκριση

Νίκος Μποζιονέλος
-->