EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά την 20η αγωνιστική

Οι σκόρερς στον κεντρικό όμιλο της Γ’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της 20ης αγωνιστικής.

36 ΓΚΟΛ

Σκούρος (Κύζικος Αρτάκης).

21 ΓΚΟΛ

Σταθαράς (Πισσώνας).

10 ΓΚΟΛ

Καραμούζης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Τοκατλίδης (Ακαδημία Αρτάκης).

9 ΓΚΟΛ

Μυλωνάς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ι. Μουτουσίδης (Έραπος).

8 ΓΚΟΛ

Μπαρόλας (Αφράτι), Σόλιας (Έραπος), Κεραμιδάς (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ξουρίκης (Πισσώνας).

7 ΓΚΟΛ

Καρατζής (Αφράτι), Σταματίου (Κύζικος Αρτάκης), Σολογιάννης (ΠΑΟ Κανήθου), Δ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

6 ΓΚΟΛ

Γ. Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης), Βαταμίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Ν. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Γ. Λιατίφης (Ρομαϊκός), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

5 ΓΚΟΛ

Δημ. Οικονόμου (Αθλόπολις), Τσάλας (Ακαδημία Αρτάκης), Σουλιώτης (Ανάποδος), Σ. Κυτίνος (Αφράτι), Μπαρσάκης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Τσαλμάς (Πισσώνας), Γ. Νικολάου (Ρομαϊκός), Π. Νικολάου (Ρομαϊκός).

4 ΓΚΟΛ

Δαυίδ Οικονόμου (Αθλόπολις), Γυφτόδημος (Μέσσαπος), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Ι. Χάλιος (ΠΑΟ Κανήθου), Λ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

3 ΓΚΟΛ

Ρωμανός (ΑΕΚ Χαλκίδας), Φιόρι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ζέρβας (Αθλόπολις), Καραγκούνης (Αθλόπολις), Νταλιάνης (Αθλόπολις), Λαλάκος (Ακαδημία Αρτάκης), Γ. Μαντάς (Αφράτι), Τουλούμης (Αφράτι), Γαραντζόγιαννης (Έραπος), Καραμουζάς (Έραπος), Τυχάλας (Έραπος), Μανάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Βούζης (Μέσσαπος), Βλάσσης (Μέσσαπος), Ξιφαράς (ΠΑΟ Κανήθου), Καρράς (Πισσώνας), Π. Τρίκκας (Πισσώνας), Χ. Μήτρου (Ρομαϊκός), Ν. Παριανός (Ρομαϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Μπακρής (ΑΕΚ Χαλκίδας), Νόνας (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ωραιόπουλος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Π. Γεωργαντόπουλος (Αθλόπολις), Λιάσκος (Αθλόπολις), Μουστάκας (Αθλόπολις), Τσουκαλάς (Αθλόπολις), Βογιατζής (Αφράτι), Ζαχαριάς (Αφράτι), Βισβίνης (Ανάποδος), Γουβιώτης (Έραπος), Ρήγας (Έραπος), Κ. Γυφτονικολός (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ράζος (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Καλαμιώτης (Κύζικος Αρτάκης), Γαρόπουλος (Μέσσαπος), Καραγκούνης (Μέσσαπος), Τριανταφύλλου (Μέσσαπος), Τομαράς (Πισσώνας), Τσεκούρας (Πισσώνας), Σ. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Ν. Μήτρου (Ρομαϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Καρβελάς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μάντσε (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μπαλάνος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Δεμερτζής (Αθλόπολις), Καραχάλιος (Αθλόπολις), Φρυγανάς (Αθλόπολις), Γκίκας (Ακαδημία Αρτάκης), Σίδερης (Ακαδημία Αρτάκης), Ελευθεριάδης (Ανάποδος), Μεγαγιάννης (Ανάποδος), Πανουργιάς (Ανάποδος), Ρέμπελος (Ανάποδος), Σφέτσας (Ανάποδος), Γεωργίου (Αφράτι), Δημητρίου (Αφρατίου), Ι. Μαριέτης (Αφράτι), Πρασσάς (Αφράτι), Σαρρής (Αφράτι), Χαραλάμπους (Αφράτι), Δάσκος (Έραπος), Ζαχαράκης (Έραπος), Τσιριμώκος (Έραπος), Νάνος (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Πολυχρόνης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Αποστόλου (Κύζικος Αρτάκης), Κοίλιαρης (Κύζικος Αρτάκης), Μάνιας (Κύζικος Αρτάκης), Μήτρου (Κύζικος Αρτάκης), Νγκέλα (Κύζικος Αρτάκης), Πολύχρονος (Κύζικος Αρτάκης), Γεωργουσόπουλος (Μέσσαπος), Καρφής (Μέσσαπος), Κοτσάνης (Μέσσαπος), Σταθούλης (Μέσσαπος), Σαρρής (Μέσσαπος), Αθανασίου (ΠΑΟ Κανήθου), Βέγκος (ΠΑΟ Κανήθου), Καθαροσπόρης (ΠΑΟ Κανήθου), Ι. Καλαμιώτης (ΠΑΟ Κανήθου), Καλογιάννης (ΠΑΟ Κανήθου), Κωνσταντίνου (ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Παυλίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Τουλούμης (ΠΑΟ Κανήθου), Χατζησταμάτης (ΠΑΟ Κανήθου), Βαρτζής (Πισσώνας), Γιαννουκάκος (Πισσώνας), Ηλίας (Πισσώνας), Θεοδώρου (Πισσώνας), Νιάρχος (Πισσώνας), Παύλου (Πισσώνας), Σαλής (Πισσώνας), Σιαράπης (Πισσώνας), Ε. Τρίκκας (Πισσώνας), Χρυσός (Πισσώνας), Χ.-Π. Καλαμιώτης (Ρομαϊκός), Π. Λιατύφης (Ρομαϊκός), Π. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Α. Λουκάς (Ρομαϊκός).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκύρος-Άγιος Λουκάς 4-1

Κώστας Λαγός

‘Άρωμα’ Παγκοσμίου Κυπέλλου έφερε η κλήρωση της τελικής φάσης-Δείτε τους οκτώ ομίλους!

Δημήτρης Μαυρούτσικος

Α’ ΕΠΣΕ: Μακρυκάπα-Σκεπαστή 1-0 (video)

eviasports
-->