EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αθλόπολις Α-Νεάπολη 1-3

Η Νεάπολη νίκησε 3-1 την Αθλόπολις Α, για την έκτη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου του πρωταθλήματος Κ14 ‘Καλοκαιρινός Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ.

Ο Παπαδόπουλος στο δέκατο λεπτό άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, με τον Γιαννάκη στο 24′ να φέρνει το ματς ‘στα ίσα’. Το ματς συνέχισε να είναι αμφίρροπο και στην επανάληψη, με τους φιλοξενούμενους τελικά να εξασφαλίζουν τη νίκη, χάρις σε δύο γκολ του Αλεξανδράκη, στο 58′ και στο 65′.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γεωργαράς.

ΓΚΟΛ: 10′ Παπαδόπουλος-24′ Γιαννάκης, 58′ & 65′ Αλεξανδράκης.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α (Αντώνης Καπνίσης): Πάττας, Ταυρής, Πολυκαρπίδης, Νικολάου, Γιαλός, Σωκράτους, Μαρκόπουλος, Βουρδάνος, Παπαδόπουλος, Τρεμούλης, Κρινάς. (Καραγεώργος, Κισσούρας, Μήλιος, Αναστασιάδης, Γιαννής).

ΝΕΑΠΟΛΗ (Γιάννης Οικονόμου-Δημήτρης Σαχίνης): Ρούσσος, Κατσαρός, Τσιριγώτης, Ηλιάδης, Καρακασίλης, Δούλος, Αλεξανδράκης, Θανάση, Γεωργίου, Γιαννάκης, Νενκσι. (Δεμερτζής, Χαϊμανατζής, Βαρελάς, Γουρνής, Γιαπράκης, Βούλγαρης, Λαμπαδάκης, Τσιριγώτης).

Πέρσι… σαν σήμερα (21/11/2021)

ΑΟΝ Στύρων: Ευχαριστήρια επιστολή προς τον ΑΟ Ζάρητρα και τον Δήμο Κύμης-Αλιβερίου

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ακαδημία Αρτάκης-Φοίνικας Ψαχνών 3-2