EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ: Σκόρερς (17/4)

Οι σκόρερς του πρωταθλήματος Κ14 ‘Καλοκαιρινός Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 17/4.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 ΓΚΟΛ

Μαρέτσι (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

4 ΓΚΟΛ

Σταματονικολός (Ιστιαία), Αναγνώστου (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

3 ΓΚΟΛ

Μαυροζούμης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Ύμερι (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

2 ΓΚΟΛ

Παπαευθυμίου (Ιστιαία), Μιναχείλης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Παπακοσμάς (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Στυλιανίδης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

1 ΓΚΟΛ

Μπέμπελος (Ιστιαία), Πολίτης (Ιστιαία), Τσιφλικιώτης (Ιστιαία).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

6 ΓΚΟΛ

Τότσι (Ακαδημία Ψαχνών).

5 ΓΚΟΛ

Πολυκαρπίδης (Αθλόπολις Α), Μήτρου (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Δούλος (Νεάπολη), Ρίννης (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

4 ΓΚΟΛ

Γ. Γεωργίου (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

3 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αθλόπολις Α), Αδαμόπουλος (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Αλεξανδράκης (Νεάπολη).

2 ΓΚΟΛ

Οικονόμου (Αθλόπολις Α), Μακρής (Ακαδημία Ψαχνών), Δεληγιάννης (Κάνηθος), Τζαφέρος (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης).

1 ΓΚΟΛ

Τρεμούλης (Αθλόπολις Α), Αλαφάκης (Ακαδημία Ψαχνών), Γαρέφαλος (Ακαδημία Ψαχνών), Καλαβρής (Ακαδημία Ψαχνών), Νήρας (Ακαδημία Ψαχνών), Χατζηκώστας (Ακαδημία Ψαχνών), Γεωργίου (Ακαδημία Ψαχνών), Καλημέρης (Κάνηθος), Μαρίνης (Κάνηθος), Πλέρος (Κάνηθος), Γκοϊντέσι (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Μοσχώνης (Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης), Βούλγαρης (Νεάπολη), Σ. Γεωργίου (Νεάπολη), Γιαννάκης (Νεάπολη), Μένκσι (Νεάπολη), Σαλεμής (Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Λάμπρου (Ερμήλιος).

7 ΓΚΟΛ

Καλαμαράς (Ερμήλιος).

5 ΓΚΟΛ

Μπαρώνος (Ληλάντιο).

4 ΓΚΟΛ

Γ.-Δ. Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας).

3 ΓΚΟΛ

Λουκάς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Στεργίου (Αθλόπολις Β), Κουσερής (Ακαδημία Ερέτριας), Τσαμίτας (Δροσιά), Μίσχος (Ερμήλιος), Βλάχος (Ληλάντιο).

2 ΓΚΟΛ

Χ. Καρβέλης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Πανδής (Ακαδημία Ερέτριας), Χ. Τσούμαρης (Ακαδημία Ερέτριας), Ν. Ψωμαδέλης (Ακαδημία Ερέτριας), Τσομώκος (Δροσιά), Κολοκυθάς (Ληλάντιο).

1 ΓΚΟΛ

Καρλατήρας (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μάντσε (ΑΕΚ Χαλκίδας), Παλιάτσος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ποδαράς (ΑΕΚ Χαλκίδας), Σαράπης (Αθλόπολις Β), Φέκος (Αθλόπολις Β), Θεοδώρου (Ακαδημία Ερέτριας), Μπαλάκας (Ακαδημία Ερέτριας), Σέρι (Ακαδημία Ερέτριας), Τουλούμης (Ακαδημία Ερέτριας), Ντόλκας (Δροσιά), Σπυρόπουλος (Ερμήλιος), Τρίκκας (Ερμήλιος), Φρούσης (Ερμήλιος), Αρδίζογλου (Ληλάντιο), Γίγας (Ληλάντιο), Κουρκουλιώτης (Ληλάντιο).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Μπάνος (Άγιος Λουκάς).

7 ΓΚΟΛ

Παπουτσής (Άγιος Λουκάς).

4 ΓΚΟΛ

Κοτολλάκου (Άγιος Λουκάς), Ηλίας (Αίολος).

2 ΓΚΟΛ

Μπάρμπας (Άγιος Λουκάς), Μαυρογένης (Αίολος), Τσαρούμης (Αίολος).

1 ΓΚΟΛ

Λεμπέσης (Άγιος Λουκάς), Στεφάνι (Άγιος Λουκάς), Αθανασίου (Αίολος), Λουλάι (Αίολος), Μιχάλης (Αίολος), Μπότης (Αίολος), Νίκας (Αίολος), Παναγιώτου (Αίολος), Σύρμας (Αίολος), Επιτροπάκης (Κάρυστος), Ζούμπερης (Κάρυστος), Ρουμπής (Κάρυστος), Σακελλάριου (Κάρυστος), Βλάχος (Όλυμπος Γυμνού).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (21/5/2021)

eviasports

Προγνωστικά Sentragoal: Κύπρος – Μαυροβούνιο

eviasports

ΕΠΣΕ: Συνεδρίαση ΔΣ την Τετάρτη 6/3

Κώστας Λαγός
-->