EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ: Σκόρερς (10/4)

Οι σκόρερς του πρωταθλήματος Κ12 ‘Αγριόδημος Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 10/4.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 ΓΚΟΛ

Θαλασσινός (Μαντούδι).

2 ΓΚΟΛ

Σπαθαριώτης (Μαντούδι), Αναγνώστου (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Σ. Σουλιάδης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς).

1 ΓΚΟΛ

Τσοκάνης (Μαντούδι), Αντωνίου (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Καραφέρης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Μαυροζούμης (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Παπακοσμάς (ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς), Κεραμιδάς (Ταξιάρχης).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Λύκος (Ξηρόπολη).

7 ΓΚΟΛ

Σωκράτους (Αθλόπολις).

6 ΓΚΟΛ

Κόρδη (Ξηρόπολη).

5 ΓΚΟΛ

Θαλασσινός (Αθλόπολις), Περγόπουλος (Αθλόπολις), Ζαλακώστας (Δροσιά).

3 ΓΚΟΛ

Μούτσιος (Αθλόπολις), Γ. Δούδαλης (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Μπαζώτης (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Ισαλλάρι (Κάνηθος), Καλημέρης (Κάνηθος), Μητροκώτσας (Ξηρόπολη).

2 ΓΚΟΛ

Καρβουνιάρης (Αθλόπολις), Χαραλάμπους (Αθλόπολις), Πηλιχός (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Δεληγιάννης (Δροσιά), Παπανδρέου (Κάνηθος), Σ. Ιβάντσος (Ξηρόπολη).

1 ΓΚΟΛ

Μακρής (Αθλόπολις), Ρουμπής (Αθλόπολις), Ρούσσος (Αθλόπολις), Σκουμπρής (Αθλόπολις), Παπακυριακού (Ακαδημία Ψαχνών 2011), Τσίτσης (Δροσιά), Φρυγανάς (Δροσιά), Καρακούδας (Κάνηθος), Μπιμπίκας (Κάνηθος), Πασχαλίδης (Κάνηθος), Χρυσανθόπουλος (Κάνηθος), Βαρελάς (Νεάπολη), Ρούσσος (Νεάπολη), Δ. Τράκκας (Ξηρόπολη), Α. Τσάλας (Ξηρόπολη).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

8 ΓΚΟΛ

Π. Κορδώνης (Ακαδημία Ψαχνών 2010).

6 ΓΚΟΛ

Γ. Ζέρβας (Αρτάκη).

4 ΓΚΟΛ

Κουσουλέντης (Αρτάκη), Τσότσος (Λήλας Βασιλικού).

3 ΓΚΟΛ

Στεργίου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Λαγός (Αρτάκη), Κυριακού (Αρτάκη).

2 ΓΚΟΛ

Σ. Μήτρου (Ακαδημία Ερέτριας), Ε. Σταματίου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Α. Ζέρβας (Αρτάκη), Μουρτοπάλλας (Αρτάκη), Σίδερης (Ληλάντιο).

1 ΓΚΟΛ

Ευθυμίου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Ν. Ζαούρης (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Θεοδώρου (Ακαδημία Ψαχνών 2010), Βασιλαρόπουλος (Αρτάκη), Καρατζίκης (Αρτάκη), Μαντέσκας (Αρτάκη), Πετρογιάννης (Αρτάκη), Μωραΐτης (Ερμήλιος), Πολίτης (Ερμήλιος), Σπυρόπουλος (Ερμήλιος), Χρονόπουλος (Ερμήλιος), Κόκκινος (Ληλάντιο), Καγιά (Λήλας Βασιλικού), Α. Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού), Σ. Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού), Σπυριδάκης (Λήλας Βασιλικού).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

7 ΓΚΟΛ

Βλάχος (Όλυμπος Γυμνού).

5 ΓΚΟΛ

Α. Δημολιάνης (Άγιος Λουκάς)., Θ. Μιχάλης (Αίολος)

3 ΓΚΟΛ

Μερτύρης (Αίολος), Σιαμπαλιώτης (Αίολος).

2 ΓΚΟΛ

Γιαγκίνης (Άγιος Λουκάς), Γεωργίου (Αίολος), Α. Μπέλπα (Ατρόμητος Αλιβερίου), Κοτσανίτης (Κάρυστος), Γ.Δ. Τσώκος (Όλυμπος Γυμνού).

1 ΓΚΟΛ

Ν. Δημολιάνης (Άγιος Λουκάς), Μαχμουτάι (Άγιος Λουκάς), Ηλίας (Αίολος), Μπάνος (Αίολος), Μπότης (Αίολος), Μπούκης (Αίολος), Παπαναστασίου (Αίολος), Ματζαράκη (Κάρυστος), Πολυμερίδης (Κάρυστος), Κιούσης (Όλυμπος Γυμνού).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (19/3/2015): Ηρακλής Ψαχνών-ΑΕΚ 1-3 (video)

eviasports

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Αλλαγές σε αγώνες πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11)

Κώστας Λαγός
-->