EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (17/4)

Το πανόραμα του κεντρικού ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ  μετά τη διεξαγωγή της 19ης αγωνιστικής στις 17/4.

1η αγωνιστική

Μέσσαπος-Ρομαϊκός 0-6

ΠΑΟ Κανήθου-ΑΕΚ Χαλκίδας 4-1

Κύζικος Αρτάκης-Ανάποδος 5-0

Αφράτι-Ακαδημία Αρτάκης 6-1

Αθλόπολις-Έραπος 0-2

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Πισσώνας 2-4

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Κανήθου-Μέσσαπος 1-2

Ρομαϊκός-Κύζικος Αρτάκης 0-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αφράτι 0-1

Ανάποδος-Αθλόπολις 1-2

Ακαδημία Αρτάκης-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 3-4

Πισσώνας-Έραπος 6-0

3η αγωνιστική

Μέσσαπος-Κύζικος Αρτάκης 1-4

Αφράτι-ΠΑΟ Κανήθου 0-2

Αθλόπολις-Ρομαϊκός 0-1

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

Πισσώνας-Ανάποδος 3-0

Έραπος-Ακαδημία Αρτάκης 2-3

4η αγωνιστική

Αφράτι-Μέσσαπος 2-5

Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις 6-1

ΠΑΟ Κανήθου-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 3-0

Ρομαϊκός-Πισσώνας 0-2

ΑΕΚ Χαλκίδας-Έραπος 3-1

Ακαδημία Αρτάκης-Ανάποδος 0-2

5η αγωνιστική

Μέσσαπος-Αθλόπολις 3-2

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αφράτι 1-0

Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης 1-0

Έραπος-ΠΑΟ Κανήθου 2-3

Ακαδημία Αρτάκης-Ρομαϊκός 1-2

Ανάποδος-ΑΕΚ Χαλκίδας 1-1

6η αγωνιστική

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Μέσσαπος 3-1

Αθλόπολις-Πισσώνας 0-1

Αφράτι-Έραπος 3-1

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης 1-2

ΠΑΟ Κανήθου-Ανάποδος 4-0

Ρομαϊκός-ΑΕΚ Χαλκίδας 1-0

7η αγωνιστική

Μέσσαπος-Πισσώνας 1-2

Έραπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 2-2

Ακαδημία Αρτάκης-Αθλόπολις 3-1

Ανάποδος-Αφράτι 2-2

ΑΕΚ Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης 0-4

Ρομαϊκός-ΠΑΟ Κανήθου 3-1

8η αγωνιστική

Έραπος-Μέσσαπος 1-1

Πισσώνας-Ακαδημία Αρτάκης 4-0

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ανάποδος 3-0

Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-5

Αφράτι-Ρομαϊκός 2-2

Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Κανήθου 4-0

9η αγωνιστική

Μέσσαπος-Ακαδημία Αρτάκης 1-1

Ανάποδος-Έραπος 4-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Πισσώνας 0-2

Ρομαϊκός-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 4-2

ΠΑΟ Κανήθου-Αθλόπολις 2-1

Κύζικος Αρτάκης-Αφράτι 0-2

10η αγωνιστική

Ανάποδος-Μέσσαπος 2-2

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-0

Έραπος-Ρομαϊκός 2-3

Πισσώνας-ΠΑΟ Κανήθου 2-1

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κύζικος Αρτάκης 0-2

Αθλόπολις-Αφράτι 3-0

11η αγωνιστική

ΑΕΚ Χαλκίδας-Μέσσαπος 4-1

Ρομαϊκός-Ανάποδος 7-0

ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Αρτάκης 4-0

Κύζικος Αρτάκης-Έραπος 6-1

Αφράτι-Πισσώνας 1-0

Αθλόπολις-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 5-1

12η αγωνιστική

Ρομαϊκός-Μέσσαπος 3-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-ΠΑΟ Κανήθου 2-2

Ανάποδος-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακαδημία Αρτάκης-Αφράτι 1-0

Έραπος-Αθλόπολις 2-3

Πισσώνας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 7-0

13η αγωνιστική

Μέσσαπος-ΠΑΟ Κανήθου 0-2

Κύζικος Αρτάκης-Ρομαϊκός 1-1

Αφράτι-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-2

Αθλόπολις-Ανάποδος 5-0

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ακαδημία Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Έραπος-Πισσώνας 1-2

14η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Μέσσαπος 3-0

ΠΑΟ Κανήθου-Αφράτι 2-1

Ρομαϊκός-Αθλόπολις 3-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 7-0

Ανάποδος-Πισσώνας 0-3 α.α.

Ακαδημία Αρτάκης-Έραπος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15η αγωνιστική

Μέσσαπος-Αφράτι 1-2

Αθλόπολις-Κύζικος Αρτάκης 1-3

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΠΑΟ Κανήθου 0-1

Πισσώνας-Ρομαϊκός 3-1

Έραπος-ΑΕΚ Χαλκίδας 1-2

Ανάποδος-Ακαδημία Αρτάκης 0-0

16η αγωνιστική

Αθλόπολις-Μέσσαπος 1-1

Αφράτι-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 2-0

Κύζικος Αρτάκης-Πισσώνας 1-0

ΠΑΟ Κανήθου-Έραπος 2-4

Ρομαϊκός-Ακαδημία Αρτάκης 7-0

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ανάποδος 5-0

17η αγωνιστική

Μέσσαπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 0-2

Πισσώνας-Αθλόπολις 5-0

Έραπος-Αφράτι 3-2

Ακαδημία Αρτάκης-Κύζικος Αρτάκης 0-5

Ανάποδος-ΠΑΟ Κανήθου 2-1

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ρομαϊκός 2-1

18η αγωνιστική

Πισσώνας-Μέσσαπος 7-1

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Έραπος 1-2

Αθλόπολις-Ακαδημία Αρτάκης 4-2

Αφράτι-Ανάποδος 3-0

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας 6-0

ΠΑΟ Κανήθου-Ρομαϊκός 1-1

19η αγωνιστική

Μέσσαπος-Έραπος 1-3

Ακαδημία Αρτάκης-Πισσώνας 0-2

Ανάποδος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 2-2

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις

Ρομαϊκός-Αφράτι 4-4

ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης 0-6

  1. Πισσώνας 51
  2. Κύζικος Αρτάκης 41
  3. Ρομαϊκός 38
  4. ΠΑΟ Κανήθου 32
  5. Αφράτι 30
  6. ΑΕΚ Χαλκίδας 27
  7. Θύελλα Κοντοδεσποτίου 20
  8. Αθλόπολις 19
  9. Έραπος 17
  10. Ακαδημία Αρτάκης 15
  11. Ανάποδος 14
  12. Μέσσαπος 13

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20η, 1/5)

Μέσσαπος-Έραπος

Ακαδημία Αρτάκης-Πισσώνας

Ανάποδος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις

Ρομαϊκός-Αφράτι

ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά την 5η αγωνιστική

eviasports

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/2)

Κώστας Λαγός

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-1ος όμιλος): Πανόραμα (23/7)

Κώστας Λαγός
-->