EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (20/4)

Το πανόραμα του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ  μετά τη διεξαγωγή της 20ης αγωνιστικής, στις 20/4.

1η αγωνιστική

Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού 9-1

Αρτεμησιακός-Κήρινθος 2-3

Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου 2-1

Καστέλλα-Ιστιαία 1-1

Ταξιάρχης-Ευβοϊκός Γουβών 2-1

Ρεπό: Ατρόμητος Βασιλικών

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός 2-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός 0-1

Κήρινθος-Καστέλλα 0-2

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης 4-2

Ευβοϊκός Γουβών-Ιστιαία 2-3

Ρεπό: Μαντούδι

3η αγωνιστική

Σταυρός-Αρτεμησιακός 6-0

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών 1-0

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού 2-0

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος 3-1

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου 2-0

Ρεπό: Ταξιάρχης

4η αγωνιστική

Μαντούδι-Σταυρός 1-0

Αρτεμησιακός-Καστέλλα 0-5

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης 1-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών 0-2

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος 1-1

Ρεπό: Ιστιαία

5η αγωνιστική

Σταυρός-Καστέλλα 3-0

Ταξιάρχης-Μαντούδι 1-3

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός 1-5

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών 1-1

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0

Ρεπό: Κήρινθος

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Σταυρός 0-4

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών 5-0

Μαντούδι-Ιστιαία 1-0

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου 3-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος 6-0

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

7η αγωνιστική

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών 3-0

Ιστιαία-Ταξιάρχης 3-1

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα 0-0

Κήρινθος-Μαντούδι 0-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών 1-3

Ρεπό: Αρτεμησιακός

8η αγωνιστική

Ιστιαία-Σταυρός 1-1

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου 1-1

Ταξιάρχης-Κήρινθος 3-1

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού 5-0

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 3-1

Ρεπό: Καστέλλα

9η αγωνιστική

Σταυρός-Δόξα Προκοπίου 4-2

Κήρινθος-Ιστιαία 1-3

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 0-4

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα 0-1

Αρτεμησιακός-Μαντούδι 0-4

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

10η αγωνιστική

Κήρινθος-Σταυρός 1-4

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός 3-2

Καστέλλα-Μαντούδι 0-1

Ρεπό: Δόξα Προκοπίου

11η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος 0-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου 2-2

Αρτεμησιακός-Ιστιαία 1-0

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών 6-0

Καστέλλα-Ταξιάρχης 3-1

Ρεπό: Σταυρός

12η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Σταυρός 0-1

Κήρινθος-Αρτεμησιακός 2-1

Δόξα Προκοπίου-Μαντούδι 2-3

Ιστιαία-Καστέλλα 5-0

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης 1-3

Ρεπό: Ατρόμητος Βασιλικών

13η αγωνιστική

Σταυρός-Ατρόμητος Βασιλικών 3-0

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1

Καστέλλα-Κήρινθος 0-0

Ταξιάρχης-Δόξα Προκοπίου 4-2

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών 1-1

Ρεπό: Μαντούδι

14η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-Σταυρός 2-4

Ατρόμητος Βασιλικών-Μαντούδι 1-4

ΟΠΑ Αιδηψού-Καστέλλα 1-0

Κήρινθος-Ευβοϊκός Γουβών 1-0

Δόξα Προκοπίου-Ιστιαία 2-3

Ρεπό: Ταξιάρχης

15η αγωνιστική

Σταυρός-Μαντούδι 0-0

Καστέλλα-Αρτεμησιακός 4-2

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού 1-5

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου 1-3

Ρεπό: Ιστιαία

16η αγωνιστική

Καστέλλα-Σταυρός 0-3

Μαντούδι-Ταξιάρχης 5-1

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών 3-2

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία 2-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου 3-1

Ρεπό: Κήρινθος

17η αγωνιστική

Σταυρός-Ταξιάρχης 6-1

Ευβοϊκός Γουβών-Καστέλλα 2-1

Ιστιαία-Μαντούδι 0-2

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός 5-0

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

18η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-Σταυρός 0-3

Ταξιάρχης-Ιστιαία 1-1

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου 1-1

Μαντούδι-Κήρινθος 3-0

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού 4-2

Ρεπό: Αρτεμησιακός

19η αγωνιστική

Σταυρός-Ιστιαία 4-2

Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Γουβών 4-0

Κήρινθος-Ταξιάρχης 1-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι 0-5

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός 2-1

Ρεπό: Καστέλλα

20η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Σταυρός 2-4

Ιστιαία-Κήρινθος 1-1

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 2-0

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών 2-0

Μαντούδι-Αρτεμησιακός 2-0

Ρεπό: Ευβοϊκός Γουβών

  1. Μαντούδι 52
  2. Σταυρός 48
  3. Καστέλλα 28
  4. Ατρόμητος Βασιλικών 28
  5. Ιστιαία 27
  6. Ταξιάρχης 22
  7. Δόξα Προκοπίου 20
  8. Αρτεμησιακός 19
  9. Κήρινθος 16
  10. Ευβοϊκός Γουβών 12
  11. ΟΠΑ Αιδηψού 11

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21η, 30/4)

Σταυρός-Κήρινθος

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία

Ατρόμητος Βασιλικών-Ευβοϊκός Γουβών

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης

Μαντούδι-Καστέλλα

Ρεπό: Δόξα Προκοπίου

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (15-16/12)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Πανόραμα (23/2)

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής (31/10-1/11)

Κώστας Λαγός
-->