-->
EVIASPORTS ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΣΤΙΒΟΣ

ΣΤΙΒΟΣ: Τ’ αποτελέσματα των διασυλλογικών Κ16 στη Χαλκίδα (16/4)

Τ’ αποτελέσματα των διασυλλογικών αγώνων στίβου Κ16, που διεξήχθησαν το Σάββατο 16/4 στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας και διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας & Εύβοιας.

Photo album απ’ τους διασυλλογικούς στίβου Κ-16 στη Χαλκίδα

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΣΗ 80 Μ     Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.81 ΝΑΙ
2 ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.27
3 ΓΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11.28
4 ΜΙΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 11.52
5 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.57
6 ΖΟΥΡΝΗ ΑΓΑΠΗ 2009 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.77
7 ΓΑΒΑΛΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11.95
8 ΙΣΑΑΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2009 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.07
9  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.08
10 ΠΑΓΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.10
11 ΝΤΡΙΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12.13
12 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.19
13 ΡΟΠΟΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12.21
14 ΠΑΡΙΣΗ ΛΥΔΙΑ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 12.24
15 ΓΙΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.48
16 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 2009 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.53
17 ΣΕΚΣΕΝΗ ΙΝΤΡΙΟΛΑ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.54
18 ΜΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.54
19 ΠΑΠΑΣΧΟΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.59
20 ΜΠΡΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2009 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.69
21 ΒΛΑΧΟΥ ΕΒΙΝΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) 2008 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 12.72
22 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 2009 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 12.92
23 ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 13.01
24 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 2007 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 13.17
25 ΦΡΥΓΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 2009 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13.24
26 ΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13.65
27 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2009 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 13.78
28 ΚΙΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 14.69
29 ΠΕΛΩΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΕΓΚ
150 Μ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2009 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 21.16
2 ΣΟΛΩΜΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.38
3 ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.70
4 ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 22.00
5 ΜΑΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 22.04
6 ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 22.29
7 ΡΟΠΟΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 22.33
8 ΚΟΜΑΤΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 22.44
9 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΙΡΕΝ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 22.74
10 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 22.87
11 ΝΤΡΙΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 22.92
12 ΛΙΑΣΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 23.04
13 ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 23.82
14 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2009 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 23.94
15 ΧΑΣΑΠΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2009 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25.25
16 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 25.38
17 ΤΑΚΑΣΗ  ΑΡΤΕΜΙΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 26.98
ΘΕΣΗ 200 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 31.66 ΝΑΙ
2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2007 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32.20 ΝΑΙ
3 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 32.37
4 ΜΑΡΛΑΣΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 32.87
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 33.33
6 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 33.56
7 ΡΕΜΠΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 35.79
ΘΕΣΗ 80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14.91
2 ΚΑΚΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 15.55
3 ΠΛΑΤΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 15.92
ΘΕΣΗ 1200 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΡ. 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4.07.59 ΝΑΙ
2 ΠΑΠΙΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.16.21
3 ΠΑΠΑΙ  ΡΕΓΓΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.19.25
4 ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 4.19.28
5 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.20.85
6 ΑΦΕΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 4.22.19
7 ΛΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ – ΖΩΗ 2009 ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 4.29.82
8 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 4.32.76
9 ΝΤΟΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2008 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.56.92
10 ΣΠΥΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΓΚ
ΘΕΣΗ 2.000 Μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.19.18 ΝΑΙ
ΘΕΣΗ 3.000 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11.30.41 ΝΑΙ
2 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.54.38 ΝΑΙ
3 ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΕΚΛΕΚΤΗ – ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 13.25.71
ΘΕΣΗ 3Χ1200 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΣΠΥΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 14.56.54
ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2008
ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007
ΘΕΣΗ 4Χ200 Μ ΜΙΚΤΗ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΣΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1.50.65 ΝΑΙ
ΚΙΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007
ΚΟΜΑΤΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008
ΜΑΡΛΑΣΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ 2007
2 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 1.51.51 ΝΑΙ
ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008
ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007
3 ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1.56.12
ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007
ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008
4 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.00.00
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007
ΚΑΚΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008
ΠΛΑΤΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ 2007
5 ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 2.00.87
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008
ΑΦΕΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2008
ΘΕΣΗ 4Χ80 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2009 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2009
ΣΥΚΟΒΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2008
ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2007
2 ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΡΕΜΠΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 2007
3 ΜΠΡΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2009 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΣΕΚΣΕΝΗ ΙΝΤΡΙΟΛΑ 2007
ΖΟΥΡΝΗ ΑΓΑΠΗ 2009
ΜΑΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009
4 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΙΡΕΝ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ
ΠΑΤΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 2008
ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008
ΘΕΣΗ ΜΗΚΟΣ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΑΜΑ  ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.41 ΝΑΙ
2 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΕΤΑ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4.74
3 ΓΑΒΑΛΑ   ΛΥΔΙΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4.20
4 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2007 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.17
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2008 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.05
6 ΓΑΒΑΛΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.99
7 ΓΙΓΑ ΑΡΓΥΡΩ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3.98
8 ΚΑΡΒΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2009 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.96
9 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.96
10 ΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3.92
11 ΠΑΓΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.76
12 ΒΛΑΧΟΥ ΕΒΙΝΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) 2008 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 3.76
13 ΙΣΑΚ ΣΑΡΑ 2009 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3.70
14 ΖΟΓΚΑ    ΑΝΝΑ  ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.60
15 ΓΚΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2009 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.28
16 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 3.22
17 ΣΙΑΚΟΥΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.16
18 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3.12
19 ΤΑΚΑΣΗ  ΑΡΤΕΜΙΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.04
20 ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 2.99
21 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2009 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 2.94
22 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 2.52
 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΑΝΑ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΘΕΣΗ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΑΜΑ  ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14.67 ΝΑΙ
2 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 12.24
3 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΕΤΑ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11.84
4 ΖΟΓΚΑ    ΑΝΝΑ  ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11.60
5 ΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.39
6 ΓΑΒΑΛΑ   ΛΥΔΙΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11.39
7 ΜΠΑΠΚΑ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.90
8 ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.52
9 ΓΙΓΑ ΑΡΓΥΡΩ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.50
10 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.27
ΘΕΣΗ ΥΨΟΣ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 1.57 ΝΑΙ
2 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1.55 ΝΑΙ
3 ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΜΑΡΙΑ  2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.51 ΝΑΙ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.39
5 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΖΩΗ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.36
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2009 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΑΚΥΡΗ
ΘΕΣΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.90
ΘΕΣΗ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.09 ΝΑΙ
2 ΛΑΜΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.46
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 8.45
4 ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΜΑΡΙΑ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 7.66
5 ΠΑΤΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 7.58
6 ΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ -ΜΑΡΙΑ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6.82
7 ΚΟΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 6.58
8 ΚΟΥΚΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 6.45
9 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑ ΟΛΓΑ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.75
10 ΤΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 5.74
11 ΠΑΤΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 5.16
12 ΤΣΙΝΤΑΒΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 6.45
ΘΕΣΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 2007 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 20.55
2 ΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ -ΜΑΡΙΑ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 18.02
3 ΠΕΛΩΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2008 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 16.48
4 ΚΟΤΣΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2009 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13.96
ΘΕΣΗ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 34.10 ΝΑΙ
2 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 32.76 ΝΑΙ
3 ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 29.62 ΝΑΙ
4 ΣΙΔΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2009 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 23.84
5 ΛΑΜΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 23.65
6 ΚΟΤΣΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2009 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18.75
ΘΕΣΗ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΚΕΧΑΔΑΓΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2009 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 28.03
ΑΓΟΡΙΑ
ΘΕΣΗ 80 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΓΚΕΓΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.17
2 ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.314
3 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 10.315
4 ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10.56
5 ΣΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.75
6 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 10.81
7 ΣΚΟΥΜΠΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.90
8 ΘΕΟΦΥΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2009 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11.39
9 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11.68
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 12.18
11 ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 12.21
12 ΚΑΚΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 12.41
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 13.28
14 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2009 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 14.13
15 ΒΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 16.10
ΘΕΣΗ 150 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΣΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18.49 ΝΑΙ
2 ΚΑΔΔΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2009 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.04
3 ΚΙΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19.25
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2009 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.51
5 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2009 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 19.88
6 ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20.65
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.13
8 ΜΑΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 22.41
ΘΕΣΗ 1200 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.37.30 ΝΑΙ
2 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3.42.15
3 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 3.45.55
4 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.46.29
5 ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2008 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 3.53.57
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.10.72
7 ΓΚΟΥΡΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.48.58
8 ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.51.88
ΘΕΣΗ 2000 Μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 8.22.68
ΘΕΣΗ 3.000 Μ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΑΓΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10.40.84
2 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.57.39
3 ΣΑΛΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.17.27
4 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ 2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.35.13
ΘΕΣΗ 200 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Ε. Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 27.64 ΝΑΙ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 30.52
3 ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2008 31.01
ΘΕΣΗ 3Χ1200 Μ Ε. Γ. ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 12.58.99
ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009
ΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
2 ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2009 15.50.40
ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΘΥΜΗΣ -ΝΙΚΟΛΑΣ 2006
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007
ΘΕΣΗ 4Χ80 Μ Ε. Γ. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008
ΣΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008
ΜΙΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 41.75
ΙΣΑΚ ΜΑΡΚΟΣ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2 ΘΕΟΦΥΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2009
ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2008 41.79
ΘΕΟΦΥΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2009
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2009
ΘΕΣΗ ΜΗΚΟΣ Ε. Γ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.87 ΝΑΙ
2 ΓΚΕΓΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2007 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 5.82 ΝΑΙ
3 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 5.47
4 ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.39
5 ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2009 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.25
6 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4.90
7 ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.85
8 ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2008 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.33
9 ΓΙΑΤΣΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 3.50
ΘΕΣΗ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Ε. Γ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 11.36
ΘΕΣΗ ΥΨΟΣ Ε. Γ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.60
2 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 1.40
ΘΕΣΗ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Ε. Γ. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 14.08 NAI
2 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.61
3 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.11
4 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2008 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.69
5 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ 8.48
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 4.69
ΘΕΣΗ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Ε. Γ. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 53.56 ΝΑΙ
2 ΙΣΑΚ ΜΑΡΚΟΣ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 36.63
3 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2008 ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 32.44
4 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 30.20
5 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2008 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 30.13
6 ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28.06
7 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ 27.75
8 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 25.06
ΘΕΣΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Ε. Γ. ΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΡΙΟ
1 ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 42.00 ΝΑΙ
2 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36.46
3 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 17.77
Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: Έκοψε την πίτα για το νέο έτος

Παναγιώτης Νικολάου

Ηρακλής Ψαχνών: Οι πανηγυρισμοί για την πρόκριση στον τελικό! (video)

eviasports

ΑΕ Ιστιαίας: Αρχαιρεσίες στις 8/7

Κώστας Λαγός
-->