EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά τη 19η αγωνιστική

Οι σκόρερς στον βόρειο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της 19ης αγωνιστικής.

25 ΓΚΟΛ

Μουτουσίδης (Σταυρός).

16 ΓΚΟΛ

Μαναρίτσας (Μαντούδι).

13 ΓΚΟΛ

Τσούμαρης (Καστέλλα).

11 ΓΚΟΛ

Ζουζουλής (Μαντούδι).

10 ΓΚΟΛ

Ντούμας (Σταυρός).

9 ΓΚΟΛ

Τριάντης (Δόξα Προκοπίου).

8 ΓΚΟΛ

Γ. Στραφιώτης (Ευβοϊκός Γουβών), Η. Στεργίου (Ιστιαία).

7 ΓΚΟΛ

Χατζηαθανασίου (Αρτεμησιακός), Α. Στεργίου (Μαντούδι), Δ. Δαρζέντας (Ταξιάρχης), Μούστος (Ταξιάρχης).

6 ΓΚΟΛ

Γκογκομήτρος (Αρτεμησιακός), Λαδογιάννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Φετάχου (ΟΠΑ Αιδηψού).

5 ΓΚΟΛ

Τσιβίκας (Ατρόμητος Βασιλικών), Πετής (Ιστιαία), Θ. Ταυρής (Σταυρός).

4 ΓΚΟΛ

Χ. Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Γερογιάννης (Δόξα Προκοπίου), Α. Μορφούλης (Δόξα Προκοπίου), Τσούτσικας (Δόξα Προκοπίου), Ισαλλάρι (Κήρινθος), Ραβανός (Κήρινθος), Κατσαρής (Σταυρός), Τζαμίχας (Σταυρός), Α. Δαρζέντας (Ταξιάρχης), Δημητράκης (Ταξιάρχης).

3 ΓΚΟΛ

Βασιλικιώτης (Αρτεμησιακός), Ν. Καρακάξης (Αρτεμησιακός), Σταματούλας (Ατρόμητος Βασιλικών), Δανέλης (Δόξα Προκοπίου),  Λασκαρίδης (Δόξα Προκοπίου), Μάλλιαρης (Δόξα Προκοπίου), Σοφούλης (Δόξα Προκοπίου), Γιάγκος (Ευβοϊκός Γουβών), Κατσάρης (Ιστιαία), Παπανδρέου (Ιστιαία), Κουβούσης (Καστέλλα), Μπόνος (Μαντούδι), Στεφανίδης (Μαντούδι), Δημητρίου (ΟΠΑ Αιδηψού), Σπανός (Σταυρός), Χασαπίδης (Σταυρός).

2 ΓΚΟΛ

Φατσής (Αρτεμησιακός), Αλοΐζος (Ατρόμητος Βασιλικών), Αναστασίου (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Αντωνίου (Ατρόμητος Βασιλικών), Γλύκος (Ιστιαία), Ντέντης (Ιστιαία), Μυλωνάς (Καστέλλα), Ντεγιάννης (Καστέλλα), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Βούλγαρης (Μαντούδι), Αθανασίου (ΟΠΑ Αιδηψού), Τ. Καρκαλής (Σταυρός), Καραβάς (Ταξιάρχης).

1 ΓΚΟΛ

Χ. Ανέστης (Αρτεμησιακός), Βασιλικιώτης (Αρτεμησιακός), Γαβριήλ (Αρτεμησιακός), Χονδρός (Αρτεμησιακός), Γεροκωνσταντής (Ατρόμητος Βασιλικών), Δήμου (Ατρόμητος Βασιλικών), Καρατζάς (Ατρόμητος Βασιλικών), Κομποθανάσης (Ατρόμητος Βασιλικών), Ι. Μιχαλόπουλος (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Γερογιάννης (Δόξα Προκοπίου), Π. Γερογιάννης (Δόξα Προκοπίου), Καρατζάς (Δόξα Προκοπίου), Μάλλιαρης (Δόξα Προκοπίου), Μπίρμπας (Δόξα Προκοπίου), Παπατσούλης (Δόξα Προκοπίου), Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Γοργομάτης (Ευβοϊκός Γουβών), Β. Δημουλάκης (Ευβοϊκός Γουβών), Ιωσήφ (Ευβοϊκός Γουβών), Μαργκεγκάι (Ευβοϊκός Γουβών), Πρέντι (Ευβοϊκός Γουβών), Χ. Στραφιώτης (Ευβοϊκός Γουβών), Δαμάσκος (Ιστιαία), Δήμου (Ιστιαία), Καλιβάτσι (Ιστιαία), Παναγιώτου (Ιστιαία), Τσώνος (Ιστιαία), Θ. Γραμματικογιάννης (Καστέλλα), Στούπας (Καστέλλα), Γιαννακούλας (Κήρινθος), Καστανιώτης (Κήρινθος), Σίμος (Κήρινθος), Τζανής (Κήρινθος), Καντζούρας (Μαντούδι), Κοντάκης (Μαντούδι), Στεφανίδης (Μαντούδι), Τσιβίκας (Μαντούδι), Τσούπρος (Μαντούδι), Θεοδοσίου (ΟΠΑ Αιδηψού), Μαστρογιάννης (ΟΠΑ Αιδηψού), Μαυροζούμης (ΟΠΑ Αιδηψού), Πανταζής (ΟΠΑ Αιδηψού), Ν. Ξύγκης (Σταυρός), Ρούσσος (Σταυρός), Σεΐτης (Σταυρός), Ταψής (Σταυρός), Κομνηνός (Ταξιάρχης), Παπαδιώτης (Ταξιάρχης).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ-2ος Όμιλος: Έραπος-Κύμη 5-1

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής (26-27/10)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (19/4/2017): Προποντίδα-Καλοχώρι/Παντείχι 1-2

eviasports