Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 16/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 17/4.

Α’ ΕΠΣΕ

Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σταυρός-Ιστιαία 4-2

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι 0-5

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός 2-1

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Λουκίσια 0-4

ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 1-2

Αυλίδα-Προποντίδα 2-2

Αλάτσατα-Παντριαδικός 4-2

Ληλάντιο-Καθενοί 1-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ζάρακες-Κριεζά 8-0

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6-1

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 2-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος 4-0

Δροσιά-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 0-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4

Α’ ΕΠΣΕ

5 μ.μ.

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Αυλωναρίου, Ντούρας/Δελχάς-Χασάνδρας)

Λήλας Βασιλικού-Ταμυναϊκός (γήπεδο Λαμψάκου, Φώτης/Πριόνας-Κοντογιαννίδης)

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Σπανός-Ντόβολης Ε.)

Αιδηψός-Δροσιά (γήπεδο Αιδηψού, Δανιηλίδης/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Κασομούλης/Κωνστάντιος-Αλεξίου)

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Μακρυκάπας, Γκάτσος/Ιωάννου-Βελέντζας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Προκοπίου, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Σιμιτζής)

Κήρινθος-Ταξιάρχης (γήπεδο Κηρίνθου, Χουλιαράς/Μπούρικας-Γάτος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1 μ.μ.

Μαρμάρι-Στύρα (γήπεδο Καρύστου, Σπανός/Παπακυριάκος-Ντόβολης Ε.)

5 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Ερμήλιος (γήπεδο Νεοχωρίου, Κηρύκος/Δάλλας-Γεωργαράς)

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Δύστου, Ντόβολης Ι./Νέγρης-Καρβελάς)

Σκύρος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Καμπούρης Τ.-Γιδάρη)

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-Έραπος (γήπεδο Ψαχνών, Κοττάρα/Γάτος-Σταμούλης)

Ακαδημία Αρτάκης-Πισσώνας (γήπεδο Βατώντα, Τουλούμης/Ρουμπής-Νικολάου Σ.)

Ρομαϊκός-Αφράτι (γήπεδο Βαθέος, Αλεξίου/Γκάρα-Ρούσσης)

ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Βούρκου, Μπούρικας/Σιμιτζής-Καρβελάς)

1.30 μ.μ.

Ανάποδος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Βογιατζής-Γιδάρη)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αθλόπολις Β-Ληλάντιο (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Χασάνδρας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (29/4/2018): Αιδηψός-Όλυμπος Γυμνού 6-0

eviasports

Α’ Εθνική (Γυναικών): Αβαντίδες-Οδυσσέας Γλυφάδας 5-4

Μιχάλης Πράσινος

Παλαίμαχοι Αφρατίου: Φιλικό με Ιεράπολις Αιγάλεω

Κώστας Λαγός