EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-20/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα στο χρονικό διάστημα 16-20 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νιαβής-Σακαρέλος-Καζάς)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αλίαρτος (Γαβριήλ Ειλ.-Κατρακάζος-Νταντή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπάκα-Γκόλιας-Κάππας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Βελεσιώτη-Χανής-Σιαδήμας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Σύλλας Αιδηψού (Μέτσκα-Μασλατζίδης Στεφ.-Τζουβάνα)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας (Βελεσιώτη-Χανής-Νταντή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αστέρας Αλιβερίου (Τζουβάνα-Μέτσκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Κατρακάζος-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζωσωτηρίου-Τζουβάνα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Δέδες-Τσιμπρίκα)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Καζάς)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κονίστρες

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Μπούκαλη (Νιαβής-Καζάς-Σακαρέλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ο. Κύμης (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Γ.Σ. Στύρων (Μέτσκα-Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίολος Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Παντελή-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας

13:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Ακαδ. Ιστιαίας

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πανευρυτανική

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Μπάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ ( Παντελή-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ (Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Μέτσκα-Νταντή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τριανταφύλλου-Βελεσιώτη)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Βελεσιώτη-Τζουβάνα)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Άρης Θήβας

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Λούβαρης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος)

16:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

 

Μ. ΤΡΙΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Αλεξίου)

 

ΜΕΓ. ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίολος Χαλκίδας (Μέτσκα-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ο επιθετικός που σε 20 χρόνια δεν πέτυχε ούτε ένα γκολ και κορόιδεψε τους πάντες

eviasports

Σαν Σήμερα (13/4/2014): Ακαδημία Ιστιαίας-Ταμυναϊκός 0-1

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Μαντούδι-Αρτεμησιακός 2-0

Κώστας Λαγός
-->