EVIASPORTS ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (16-19/4)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα αγώνων αλλά και τους διαιτητές για τα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται στο χρονικό διάστημα από 16-19 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Αποστόλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Γκαράς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’ (Βιορές-Κόλα)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Βιορές-Κόλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Πατάγιας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Κατσέλη-Γκαράς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ (Αποστόλου)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Χουγιάζος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατσέλη-Γκαράς)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γιαπλές)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Άρης Θήβας (Βιορές)

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζής)

16:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Ντάνος)

 

Μ. ΤΡΙΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σχολικοί αγώνες: 2ο ΓΕΛ Χαλκίδας-ΓΕΛ Ψαχνών 0-1 (photo album)

Κώστας Λαγός

ΕΠΟ/ΚΕΔ: Ετήσια συνδρομή οι διαιτητές προς τις ΕΠΣ αντί για ποσοστό ανά αγώνα

Κώστας Λαγός

Ελάτε να βάλουμε όλοι μαζί έναν ήλιο στον κήπο των ευχών του Αλέξανδρου!

Παναγιώτης Νικολάου
-->