ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (16-19/4)

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται με αμείωτη ένταση στο χρονικό διάστημα από 16-19 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Άρης Θήβας

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

 

Μ. ΤΡΙΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 91-97

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 68-58

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΣΚΑΣΕ: Οι διαιτητές στους εξ αναβολής αγώνες (5-7/1)

Παναγιώτης Νικολάου
-->