Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 9/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 10/4.

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-Κήρινθος 3-0

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού 4-2

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 2-2

Προποντίδα-Λουκίσια 1-2

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

Ληλάντιο-Αλάτσατα 1-6

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κριεζά-Σκύρος 1-3

Ερμήλιος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-0

Άγιος Λουκάς-Ζάρακες 4-5

Μιαούλης Φύλλων-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 2-2

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Μαντούδι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος-Αθλόπολις 1-3

Δροσιά-Νεάπολη 3-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 2-1

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος 2-0

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Αρτάκη 3-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Κάρυστος 2-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

4 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Φοίνικας Καλλιθέας (γήπεδο Ερέτριας, Τσακμακούδης (Βοιωτίας/Φλώτσιος (Βοιωτίας)-Ρεσβάνης (Βοιωτίας))

Αστέρας Χαλκίδας-Φωστήρας Καισαριανής (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κουτρουμάνος (Ανατολικής Αττικής)/Γκάλιος (Ανατολικής Αττικής)-Περδίκη (Ανατολικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

5 μ.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Γυμνού, Λάμπρου/Πριόνας-Ιωάννου)

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα (γήπεδο Λαμψάκου, Φώτης/Δελχάς-Σιμιτζής)

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή (γήπεδο Αρτάκης, Σιαπλαούρας/Γεωργαράς-Ντόβολης Ε.)

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αυλωναρίου, Γκάτσος/Δάλλας-Χασάνδρας)

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος (γήπεδο Αμαρύνθου, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Κοτταρά)

Ταμυναϊκός-Αιδηψός (γήπεδο Αλιβερίου, Κασομούλης/Ρουμπής-Σπανός)

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Δροσιάς, Παπακυριάκος/Κοντογιαννίδης-Παππάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-Σταυρός (γήπεδο Γουβών, Βελέντζας/Παυλάτος-Σταύρου)

Ταξιάρχης-Ιστιαία (γήπεδο Νέου Πύργου, Τσάκος/Γάτος-Αντωνίου Γ.)

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Καστέλλας, Κηρύκος/Μπούρικας-Ακριώτης)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Παντριαδικός-Αυλίδα (γήπεδο Τριάδας, Αντωνίου Χ./Λιαγκάκης-Καρράς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Μαρμάρι-Δύστος (γήπεδο Καρύστου, Πόγκας/Καρβελάς-Βογιατζής)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Έραπος (γήπεδο Μακρυκάπας, Λιαγκάκης/Δελχάς-Γιδάρη)

Αθλόπολις-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καμπούρης/Κοτταρά-Αλεξίου)

Αφράτι-Ανάποδος (γήπεδο Αφρατίου, Σιμιτζής/Γκάρα-Ρούσσης)

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Βατώντα, Ρουμπής/Νικολάου Σ.-Σταμούλης)

ΠΑΟ Κανήθου-Ρομαϊκός (γήπεδο Βούρκου, Μπούρικας/Καρβελάς-Ντόβολης Ε.)

5 μ.μ.

Πισσώνας-Μέσσαπος (γήπεδο Πισσώνα, Δανιηλίδης/Μπακατσέλος-Νικολάου Σ.)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Μαντούδι-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Μαντουδίου, Καρράς/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ξηρόπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011 (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καραδήμος)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή

Κώστας Λαγός

Π. Χάλιος: ‘Αφιερώνουμε τη νίκη στη μνήμη του Γ. Τζινιέρη’

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Στύρα-Καλοχώρι/Παντείχι 2-0

Κώστας Λαγός