EVIASPORTS ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ16 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (6/4)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ16 ‘Αναγνώστου Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 6/4.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας-Μαντούδι 2-0

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ιστιαία 3-1

2η αγωνιστική

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 3-0 α.α.

Μαντούδι-ΑΕΚ Νέου Πύργου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

4η αγωνιστική

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3

Ιστιαία-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-3 α.α.

  1. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 9
  2. ΑΕΚ Νέου Πύργου 6
  3. Μαντούδι 3
  4. Ιστιαία 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-ΑΕΚ Νέου Πύργου

Μαντούδι-Ιστιαία  3-0 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Δροσιά 11-1

Νεάπολη-Αυλίδα/Αριστοτέλειος 2-3

2η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Νεάπολη 4-1

Δροσιά-Αυλίδα/Αριστοτέλειος 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Δροσιά 3-0 α.α.

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

4η αγωνιστική

Αυλίδα/Αριστοτέλειος-Νεάπολη 3-0 α.α.

Δροσιά-Κύζικος Αρτάκης 0-3 α.α.

  1. Κύζικος Αρτάκης 6
  2. Αυλίδα/Αριστοτέλειος 6
  3. Νεάπολη 0
  4. Δροσιά 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Νεάπολη-Κύζικος Αρτάκης

Αυλίδα/Αριστοτέλειος 3-0 α.α.

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού 7-0

Ρεπό: Αθλόπολις

2η αγωνιστική

Αθλόπολις-Ληλάντιο 0-4

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

3η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις 1-5

Ρεπό: Ληλάντιο

4η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο

Ρεπό: Αθλόπολις

  1. Ληλάντιο 6
  2. Αθλόπολις 3
  3. Λήλας Βασιλικού 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Ληλάντιο-Αθλόπολις

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αυλωνάρι 2-1

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 1-4

2η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κάρυστος-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

3η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 1-1

Αυλωνάρι-Κάρυστος 1-4

4η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ακαδημία Ερέτριας 1-3

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 1-1

  1. Ακαδημία Ερέτριας 10
  2. Αμαρυνθιακός 5
  3. Κάρυστος 4
  4. Αυλωνάρι 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός

Ακαδημία Ερέτριας-Κάρυστος

*Προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο. Συνολικά 8 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

1. 1ος πρώτου ομίλου-2ος δεύτερου ομίλου

2. 1ος δεύτερου ομίλου-2ος πρώτου ομίλου

3. 1ος τρίτου ομίλου-2ος τέταρτου ομίλου

4. 1ος τέταρτου ομίλου-2ος τρίτου ομίλου

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

5. Νικητής 1-Νικητής 3

6. Νικητής 2-Νικητής 4

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 5-Νικητής 6

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Video του Αίαντα Αυλίδας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19!

Παναγιώτης Νικολάου

Ιστορική απόφαση στην Ολλανδία – Επέτρεψαν σε γυναίκα να παίξει σε ανδρική ομάδα (video)

eviasports

Σαν Σήμερα (7/1/2012): Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Προποντίδα 3-1

eviasports