EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (2/4)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ12 ‘Αγριόδημος Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 2/4.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάδας-Ταξιάρχης 6-1

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 0-3 α.α.

Ρεπό: Μαντούδι

2η αγωνιστική

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6-2

Ταξιάρχης-Ιστιαία 3-0 α.α.

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

3η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

Ιστιαία-Μαντούδι 0-3 α.α.

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς

4η αγωνιστική

Μαντούδι-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ιστιαία 3-0 α.α.

Ρεπό: Ταξιάρχης

  1. Μαντούδι 9
  2. Ταξιάρχης 6
  3. ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 6
  4. Τροπαιοφόρος 3
  5. Ιστιαία 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Ταξιάρχης-Μαντούδι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

Ρεπό: Ιστιαία

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νεάπολη-Κάνηθος 0-3

Ξηρόπολη-Δροσιά 6-0

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών 2011 12-1

2η αγωνιστική

Αθλόπολις-Νεάπολη 11-0

Ακαδημία Ψαχνών 2011-Δροσιά 4-3

Κάνηθος-Ξηρόπολη 0-3

3η αγωνιστική

Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δροσιά-Κάνηθος 3-2

Ξηρόπολη-Αθλόπολις 2-0

4η αγωνιστική

Αθλόπολις-Δροσιά 2-0

Νεάπολη-Ξηρόπολη 0-10

Ακαδημία Ψαχνών 2011-Κάνηθος 3-6

  1. Ξηρόπολη 12
  2. Αθλόπολις 9
  3. Κάνηθος 6
  4. Ακαδημία Ψαχνών 2011 3
  5. Νεάπολη 0
  6. Δροσιά 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Κάνηθος-Αθλόπολις

Δροσιά-Νεάπολη

Ξηρόπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 1-2

Ερμήλιος-Αρτάκη 1-4

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Ληλάντιο ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

2η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας 3-0

Λήλας Βασιλικού-Ακαδημία Ψαχνών 2010 0-2

Αρτάκη-Ληλάντιο 6-0

3η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού 1-2

Ακαδημία Ερέτριας-Αρτάκη 0-6

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Ερμήλιος 7-0

4η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ληλάντιο ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακαδημία Ερέτριας-Ακαδημία Ψαχνών 2010 0-4

Αρτάκη-Λήλας Βασιλικού 5-2

  1. Αρτάκη 12
  2. Ακαδημία Ψαχνών 2010 9
  3. Λήλας Βασιλικού 6
  4. Ερμήλιος 3
  5. Ληλάντιο 0
  6. Ακαδημία Ερέτριας 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος

Ακαδημία Ψαχνών 2010-Αρτάκη

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αίολος-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άγιος Λουκάς 0-5

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 6-1

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 4-7

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 0-13

Νηλέας Νεοχωρίου-Ατρόμητος Αλιβερίου 0-3 α.α.

3η αγωνιστική

Αίολος-Κάρυστος 4-2

Ατρόμητος Αλιβερίου-Όλυμπος Γυμνού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

4η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς

Αίολος-Ατρόμητος Αλιβερίου 3-0

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0 α.α.

  1. Αίολος 12
  2. Άγιος Λουκάς 7
  3. Κάρυστος 4
  4. Όλυμπος Γυμνού 3
  5. Ατρόμητος Αλιβερίου 0
  6. Νηλέας Νεοχωρίου 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

Άγιος Λουκάς-Αίολος 4-4

Ατρόμητος Αλιβερίου-Κάρυστος

Νηλέας Νεοχωρίου-Όλυμπος Γυμνού 0-3 α.α.

*Προκρίνονται οι τρεις πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο. Συνολικά 12 ομάδες.

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1. 2ος πρώτου ομίλου-3ος δεύτερου ομίλου

2. 2ος δεύτερου ομίλου-3ος πρώτου ομίλου

3. 2ος τρίτου ομίλου-3ος τέταρτου ομίλου

4. 2ος τέταρτου ομίλου-3ος τρίτου ομίλου

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

5. 1ος πρώτου ομίλου-Νικητής 3

6. 1ος δεύτερου ομίλου-Νικητής 4

7. 1ος τρίτου ομίλου-Νικητής 1

8. 1ος τέταρτου ομίλου-Νικητής 2

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

9. Νικητής 5-Νικητής 7

10. Νικητής 6-Νικητής 8

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 9-Νικητής 10

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (21/11/2020)

eviasports

Προποντίδα: Επανεκκίνηση προπονήσεων στην ακαδημία!

Κώστας Λαγός

ΑΟ Νέας Αρτάκης: Απέκτησε Αλ. Βαλκάνο

Κώστας Λαγός
-->