-->
EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (6/4)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της 22ης αγωνιστικής στις 6/4.

1η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Όλυμπος Γυμνού 4-2

Δροσιά-Ταμυναϊκός 4-1

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός 1-1

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι 3-1

ΑΟ Χαλκίς-Σκεπαστή 0-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού 2-1

Αιδηψός-Κάρυστος 1-1

2η αγωνιστική

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 1-3

Όλυμπος Γυμνού-Ελλήσποντος 1-1

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα 0-0

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς 0-2

Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

Σκεπαστή-Αιδηψός 2-1

Λήλας Βασιλικού-Κάρυστος 1-3

3η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 2-2

Μακρυκάπα-Δροσιά 4-2

ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού 4-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός 1-1

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός 0-2

Κάρυστος-Αυλωνάρι 2-0

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή 0-1

4η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας 3-1

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς 1-3

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός 2-3

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 3-0

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού 3-1

Αυλωνάρι-Σκεπαστή 0-1

5η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 2-3

Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα 0-3

Αιδηψός-Ελλήσποντος 3-4

Κάρυστος-Δροσιά 2-1

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 2-0

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός 0-0

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 0-0

6η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-Απόλλων Ερέτριας 0-2

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός 1-1

Μακρυκάπα-Κάρυστος 1-1

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού 3-1

Δροσιά-Σκεπαστή 3-3

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι 2-1

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-0

7η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 5-1

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0

Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς 0-3

Σκεπαστή-Μακρυκάπα 1-2

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος 1-0

Αμαρυνθιακός-Δροσιά 3-0

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού 5-0

8η αγωνιστική

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας 2-3

Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκεπαστή 1-3

ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι 3-0

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός 1-1

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός 2-3

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού 4-0

9η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 7-0

Σκεπαστή-Κάρυστος 1-2

Αυλωνάρι-Αιδηψός 0-1

Αμαρυνθιακός-Καλοχώρι/Παντείχι 2-0

Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα 1-4

Ελλήσποντος-Δροσιά 0-2

10η αγωνιστική

Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας 1-3

Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι 0-2

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 0-2

Αιδηψός-Ταμυναϊκός 0-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού 0-2

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά 3-0

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 3-0

11η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι 5-0

Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή 5-3

Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού 3-0

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος 2-2

Δροσιά-Αιδηψός 2-4

Ελλήσποντος-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα 1-0

12η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 2-2

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 0-3

Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού 2-0

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά 1-0

Κάρυστος-Ελλήσποντος 1-0

Αιδηψός-Μακρυκάπα 1-3

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΟ Χαλκίς 0-3

13η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 1-1

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός 1-3

Δροσιά-Αυλωνάρι 2-0

Ελλήσποντος-Σκεπαστή 0-1

Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού 3-1

ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος 1-0

Αιδηψός-Καλοχώρι/Παντείχι 5-0

14η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Απόλλων Ερέτριας 0-2

Ταμυναϊκός-Δροσιά 2-0

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος 2-2

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα 0-1

Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς 0-1

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι 0-0

Κάρυστος-Αιδηψός 1-0

15η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά 1-0

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού 0-0

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός 2-0

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός 0-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλωνάρι 3-1

Αιδηψός-Σκεπαστή 6-3

Κάρυστος-Λήλας Βασιλικού 3-1

16η αγωνιστική

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας 0-1

Δροσιά-Μακρυκάπα 0-0

Όλυμπος Γυμνού-ΑΟ Χαλκίς 0-1

Ταμυναϊκός-Καλοχώρι/Παντείχι 5-2

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός 2-0

Αυλωνάρι-Κάρυστος 1-0

Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού 4-0

17η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 2-2

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος 4-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Δροσιά 2-5

Κάρυστος-Ταμυναϊκός 1-2

Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός 1-2

Σκεπαστή-Αυλωνάρι 3-0

Αιδηψός-Όλυμπος Γυμνού 5-1

18η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας 1-2

Μακρυκάπα-Καλοχώρι/Παντείχι 3-1

Ελλήσποντος-Αιδηψός 3-1

Δροσιά-Κάρυστος 5-1

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού 1-4

Ταμυναϊκός-Σκεπαστή 2-1

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 4-0

19η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Καλοχώρι/Παντείχι 2-2

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς 1-2

Κάρυστος-Μακρυκάπα 0-0

Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος 1-1

Σκεπαστή-Δροσιά 0-1

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού 1-2

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 1-1

20η αγωνιστική

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας 3-2

Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος 2-0

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού 2-0

Μακρυκάπα-Σκεπαστή 1-0

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι 1-0

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 0-0

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός 0-3

21η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος 2-0

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός 3-0

Σκεπαστή-Καλοχώρι/Παντείχι 2-0

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς 1-5

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 1-2

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά 3-2

22η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Απόλλων Ερέτριας 1-4

Κάρυστος-Σκεπαστή 3-0 α.α.

Αιδηψός-Αυλωνάρι 4-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Αμαρυνθιακός 1-1

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός 2-4

Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού 6-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 1-1

  1. Μακρυκάπα 51
  2. ΑΟ Χαλκίς 51
  3. Ταμυναϊκός 50
  4. Απόλλων Ερέτριας 47
  5. Αμαρυνθιακός 39
  6. Κάρυστος 31
  7. Σκεπαστή 30
  8. Δροσιά 28
  9. Αιδηψός 27
  10. Ελλήσποντος 22
  11. Λήλας Βασιλικού 15
  12. Όλυμπος Γυμνού 15
  13. Καλοχώρι Παντείχι 13
  14. Αυλωνάρι 13

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23η, 10/4)

Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος

Ταμυναϊκός-Αιδηψός

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (26/1/2019): Ληλάντιο-Μιαούλης Φύλλων 0-2 (photos)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (23/11/2016): Αστέρας Βατώντα-Αιδηψός 1-0

eviasports

Τρίαθλον Χαλκίδας: 3η θέση για Στ. Παπαδοπούλου στο ‘Ionian Sea Tri’

Κώστας Λαγός
-->