Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/4)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 9-10 Απριλίου, με τη διεξαγωγή όλων των κατηγοριών Ανδρών, την πρεμιέρα στο πρωτάθλημα Γυναικών, καθώς και με αγώνες υποδομής, όπου ξεχωρίζουν οι δύο ημιτελικοί παίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Άρης Αμφίκλειας (Χουγιάζος-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Πειραίκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας (Παντελίδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Ζιώγας-Χριστοδουλάκης ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Βασιλικού (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστέρας Αλιβερίου (Ντάνος-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Αποστόλου-Κατσέλη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού (Πατάγιας-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμ. Λεύκτρων (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Γκαράς-Γιαπλές)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Πετράκης-Αναστασόπουλος ΕΣΚΑ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πανευβοϊκός (Αποστόλου-Κατσέλη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ο. Κύμης (Γκογκορώσης)

19:30 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-ΠΑΠΕΛ (Μασλατζίδης-Μυτιληνάκης)

15:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Φιλαθλητικός (Αποστόλου-Κατσέλη)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Αταλάντης Έσπερος Λαμίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 62-68 (photos)

Παναγιώτης Νικολάου

ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στις 6/2 η κλήρωση στις 16/2 η έναρξη!

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος 73-61

Παναγιώτης Νικολάου