Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 2/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 3/4.

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Αγία Παρασκευή-Αβαντίδες 0-3

 

Α’ ΕΠΣΕ

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος 2-1

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά 3-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία-Μαντούδι 0-2

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Προποντίδα 0-2

Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών 2-1

ΑΕ Χαλκίδας-Καθενοί 1-0

Αυλίδα-Ληλάντιο 2-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κριεζά-Άγιος Λουκάς 0-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων 1-0

Ζάρακες-Στύρα 4-3

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Ακαδημία Ερέτριας 1-3

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 1-1

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς-Ταξιάρχης 11-0

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 4-0

Κάνηθος-Αθλόπολις Α 1-3

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Δροσιά 8-0

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 0-1

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις Β 5-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Αίολος 3-3

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Αίολος 4-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Αρτάκη-Φήκη (γήπεδο Αρτάκης, Ψαρίδης (Αθηνών)/Γαλάνης (Αθηνών)-Σερεβέτας (Αθηνών), παρατηρητής: Παπαμίχος (Φθιώτιδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός (γήπεδο Λαμψάκου, Κηρύκος/Βελέντζας-Δούκας)

5 μ.μ.

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος (γήπεδο Ερέτριας, Δανιηλίδης/Κοτταρά-Παππάς)

Σκεπαστή-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Σκεπαστής, Χουλιάρας/Λιαγκάκης-Μπούρικας)

Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Αυλωναρίου, Φώτης/Δελχάς-Αλεξίου)

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα (γήπεδο Αμαρύνθου, Γκάτσος/Δάλλας-Κοντογιαννίδης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Σταυρός-Ταξιάρχης (γήπεδο Σταυρού, Παπαδόπουλος/Νέγρης-Βογιατζής)

Ευβοϊκός Γουβών-Καστέλλα (γήπεδο Γουβών, Κασομούλης/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός (γήπεδο Προκοπίου, Παπακυριάκος/Ρουμπής-Αντωνίου Χ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Λουκίσια-Παντριαδικός (γήπεδο Λουκισίων, Τσάκος/Κελεπούρης-Καρβελάς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Ερμήλιος (γήπεδο Σκύρου, Ντούρας/Ντόβολης Ε.-Πασχώνης)

5 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι (γήπεδο Νεοχωρίου, Σιαπλαούρας/Ακριώτης-Καρράς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ανάποδος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρουμπής/Γεωργαράς-Βογιατζής)

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Καστέλλας, Κοντογιαννίδης/Καμπούρης Τ.-Ρούσσης)

Πισσώνας-Αθλόπολις (γήπεδο Πισσώνα, Παπακυριάκος/Βελέντζας-Μπούρικας)

Έραπος-Αφράτι (γήπεδο Βούρκου, Δάλλας/Ακριώτης-Σταμούλης)

Ακαδημία Αρτάκης-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Βατώντα, Αντωνίου Χ./Παππάς-Γκάρα)

2 μ.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιμιτζής/Καρβελάς-Νικολάου Σ.)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νεάπολη (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καρράς)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (4/2/2018): Αιδηψός-Καστέλλα 4-2

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (20/4/2020)

eviasports

Photo album απ’ το Παντριαδικός-Αλάτσατα

Κώστας Λαγός