-->
Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/3-3/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τους αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα από 31 Μαρτίου-3 Απριλίου, με παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες ανδρών και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΕΜΠΤΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάκα-Σαράντης-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Παπαδήμου-Ντίσκουρης-Παύλος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καζάς-Νιαβής-Σακαρέλος)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αστέρας Αλιβερίου (Κάζας-Νιαβής-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Μαλεσίνα (Μπάνος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Σύλλας (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΓΑΣ Άμφισσας (Νταλιάνη-Κατσιμίχα-Κουρούλης)

13:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας Αιδηψού (Γαβριήλ Ειλ.-Τζουβάνα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Βασλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Γ.Σ. Στύρων  (Κατρακάζος-Παντέλη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Ερμής Σχηματαρίου (Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Αλέξανδρος Αρτάκης (Παντέλη-Κατρακάζος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα–Ακ. Ιστιαίας (Σακαρέλος-Νιαβής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Δέδες-Γλωσσόπουλος)

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσκα-Χανής)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Σαράντης-Μπάκα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Κάππας-Κόνδης-Ντουρντουρέκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός (Βελεσιώτη-Νταντή-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μπούκαλη (Σαράντη-Νταλιάνη-Γκόλιας)

16:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Φάλαρα (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δέδες-Κάζας-Νιαβής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΠΕΛ (Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πρωτέας Λαμίας (Πατσούρας-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

16:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Πανευρυτανική (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κάππας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός (Γλωσσόπουλος-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παύλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.)

11:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μέτσκα-Χανής)

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΑΕΠ Χαλκίδας Γ’-Αίαντας Αυλίδας (Χατζησωτηρίου-Τζουβάνα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Τζουβάνα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Άρης Θήβας (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζησωτηρίου-Τζουβάνα)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αίολος Χαλκίδας-ΑΕΝ Αρτάκης 61-39

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 63-56 (photos)

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (28/5/2016): Προμηθέας-Κύμη 78-71 (videos)

eviasports
-->